<b>výpadek wz.cz</b>

<HTML>Omlouváme se za dnešní problémy. Řeší se. Díky za pochopení</HTML>
I webový server má nárok na dovolenou... :o))
to jo no :-))
Kdypak nam to asi pojede?:)
A proc nenechate puvodni prispevky ve kterych se o tom bavi vsicni a mazete je?!
<HTML>Martin: sháníme nový hw, bohužel to vypadá, že dřív než v 15h těžko a ani tenhle termín není závazný (jak dráhy: předem ohlášené zpoždění se může změnit)
na jednu stranu je trochu dobře, že se tohle stane o víkendu (není to poprvé) kdy mají lidi spíš jiné starosti než sedět u netu - na druhou stranu takové výpadky pak trvají déle, přes týden by to byl problém tak na 2 hodiny :(

Rellik: cílem tohoto fóra je informovat</HTML>
Doufám že ty weby budou bez problému ! xD
Jakto ze mam stranky na domene wz a jednou mi viz www.callofduty.wz.cz ? :-)
Njn. V tom, ze je to ted o vikendu je to urcite lepsi.... Dik za odpoved.:) Drzim palec, at se to podari co nejrychleji.:)
Mě to zase tak OK nepříjde. Venku je hnusně a prší. Od rána jsem lítal kolem svého providera, který si spustil radius ve své síti a mě vypadl router. A te'd když už jsem konečně odstavil router a připojil se bez něj, smůla pokračuje.
Njn. a to jsem si vzal dovolenou :( Držím pěsti , a't už to frčí..
Hehe ladiku tomu se říká den pod psa.... :)
>Ladik nevim jak u vas, ale u nas neprsi a sem tam vysvitne i slunko :) (jizni MORAVA) A snad to uz bude rychle opravene, mam nachystane aktualizace a nemuzu je nahrat :(
jjj, taky potřebuju aktualizovat... :-/ ale zajímalo by mě jak to že se některé stránky na wz zobrazují... viz www.callofduty.wz.cz
Treba sou na jinem disku kery jede. me taky jedna stranka s wz jede...
swetr.wz.cz a dalsi uz ne... A prave ta jedna s tech dalsich bych potreboval aby jela...
Jak za dnešní problémy?Vždyť je to zesraný pořád, několikrát denně každej den v tejdnu. Kašlu na Vás jdu k www.ic.cz. Jsem vytočenej jak sviň.
nasrany: Vždyť je to zesraný pořád - prestup na webzdarma.cz klasika ako ja a budes mat po problemoch sem tam obcas to vypadne minimalne ale dlhý názov domény ;) asi odradí to verím. Good luck
nasrany: papa

Moje adresa jede. A diky Rellikovi za monitoring. Jsem si taky nechal registrovat, pac domena czweb.org je podle me ze vsech domen na WZ nejvic spolehliva. Co byly skoro vypadky, tak moje adresa vzdy sla. Tak si to necham podle monitoringu overit :) Viz http://statistiky.monitoring-serveru.cz/65696, nebo na me strance dole.
Teď už je to jedno, mám tam už všechno hotový a jede to.
Zdárec! Chtěl jsem se zeptat, to že jsou v poslední době výpadky serveru, to chápu. Po nějaké době to naskočí a pohoda. Ale chtěl jsem se zeptat. Správcuju stránky přes windows commander > FTP a už cca 2 měsíce se nemůžu vůbec dostat do databáze ke svým stránkám/obrázkům. Přitom mám vše vyplněno správně! Na jiné své stránky, jenž mám také u vašeho serveru, se přes commandera normálně dostanu. Jen na ty nejdůležitější vůbec! :-(( A správcovat / aktualizovat stránku po stránce přes internet je strašně zdlouhavé a nepříjemné. V commanderu označím 30 stran a jen je překopíruji... Nemáte nějakou radu? Neustále mi to píše buď "časový limit vypršel" nebo nějaká chyba 530 nebo tak něco.
Radu mám jenom jednu, ale zaručeně funguje. Změň co nejrychleji hosting!
nasrany: Mě tedy stránky a vůbec i webzadrma vypadly dnes poprvé. Vidím, že vás tu hodně píše, že vám wz často nejde, ale jak říkám, mě se to dnes stalo poprvé.
<HTML>Ladik:
> Mě to zase tak OK nepříjde.

však, mně taky ne, beru to hodně vážně, docela silně to degraduje moji práci za posledních 6 let takže mě to osobně dost mrzí

nasrany:
> Kašlu na Vás jdu k www.ic.cz.

hodně štěstí (upřímně)
podle http://mereni.kyblsoft.cz/ to nevypadá, že byste si tím měl nějak moc pomoci (a tím fakt nechcu ani trochu naznačit, že by ty naše problémy byly v pořádku)</HTML>
charmedp4: Jste asi vyjímečný člověk. Já vydržím hodně dlouho, ale tohle je už moc. Založil jsem si fórum 29.července a pokud chci aktualizovat soubory či něco upravit, jde to jen s obtížemi nebo vůbec. FTP - nejhorší ftp přenos co jsem viděl, kopírování databáze phpBB na ftp server wz.cz velikosti 2,7MB 23 minut, je to normální?Rychlost linky mám 512/512.
<HTML>Rellik: Vsichni bavi? Asi jako tak, ze 50 lidi napise "me to nefunguje". To je thread s opravdu velkou informacni hodnotou pro ostatni.</HTML>
Miro už bude 15:00, jak jste na tom?