nevím

Mam stránky v publisheru a kdyz na netu jsem v menu tak v pohode,ale kdyz kliknu na uvod tak mi to pise Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto.
Publikace1.htm bylo asi přejmenováno na index.html, ale odkazy v souiborech nebyly opraveny
a jak to mam opravit? heled a proc kdyz tam mam zmeneny z te publikace1.htm na index.html za mi tam nejde edit. mam tam jen prejmenovani a smazat
já Publisher neznám, tak asi přejmenovat na lokále ten soubor Publikace1.htm na index.html a pak místo starých odkazů vložit nové odkazy stejně jako byly vloženy ty staré a opravené soubory nahrát na web. Jinak HTML soubory jsou obyčejné textové soubory a tak se to dá opravit jakýmkoli textovým editorem - jen se přepíše v cestě Publikace1.htm na index.htm - takže dát v textu hledat Publikace1.htm a přepsat to na index.htm.
Proč tam není edit to nevím, asi to správce souborů považuje za soubor, který není textový a nejde ho editovat
a nevis,proc mi nejde ten mejl?i kdyz tam mam index.html
index.html a mejl spolu vůbec nesouvisí. Respektive souvisí spolu tak, pro oba případy je použito jedno chybové hlášení.