Problém s reklamou

Pročetla jsem tady už moře dotazů, co se týče reklam, ale nikde jsem nenašla odpověď na můj problém.
Na mých stránkách www.nikpat.wz.cz zmizela jednoho dne reklama, pročetla jsem forum a vložila do html ručně kod pro reklamu <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, reklama se normálně zobrazila, v infu bylo hlášeno zobrazení baneru, ale...
Místo písmen "š" a "ž" se mi zobrazily otazníky a tím se text stává jakousi záhadou, kterou je nejprve nutno rozluštit a teprve potom číst dál. Nikdy jsem nechtěla na svých stránkách mít slohová cvičení, ale v případě historie mi jaksi vadí. Nyní mám reklamní baner jen na první straně a je to strašný. Místo : Stránky o tvoření všelijakém jsou Stránky o tvoření v?elijakém....Chápu, že to není zas až tak hrozný, ale vadí mi to, proto moc prosím o pomoc.

www.nikpat.wz.cz
zmenila a ulozila jsi soubory v editoru tady na wz, to zmenilo kodovani cestiny v tom souboru. musis soubor nahrat znovu ze zalohy, ale predtim do nej vloz kod pro reklamu.
Díky za odpověď.
Tak jsem to vyzkoušela....a ...nic, zobrazí se jen reklamní prouže, ale reklamní baner ne.
Smazala jsem soubor, nahrála jsem ho znovu (s vloženým kodem pro reklamu) a nic, ani ťuk.
Čekala jsem i pár dnů, jestli to naběhne a fakt nic.
Asi mi nezbyde nic jiného, než vždy jednou za měsíc vložit kod pro reklamu tady na wz jen proto, abych splnila podmínky a o stránky nepřišla...
to, že titulní stránka je v adresáři index.html má nějaký význam?
http://nikpat.wz.cz/index.html/
No tak to netuším.
Jsem absolutní amater a stránky jsem dělala jen podle toho, co jsem si někde přečetla. A když chodí, tak, jak mají, tak to tak asi má být...
určitě to tak být nemá, pokud jsi to úmyslně (tj. z nějakým záměrem) nevytvořila tak by to tak být nemělo.Ale jestli to souvisí s reklamou nevím.
vkládání banneru na doméně wz.cz probíha normálně, tak by to mělo jít
Tak jsem to zkusila znovu....nevím, jestli jsem správně pochopila, přišel mi mail...zobrazit uvedenou stránku...otevřít zdroják, zkopírovat nikpat.wz.cz úprava, v počítači jsem to opravila a znovu nahrála na server...a.... zas nic, jen se zobrazí reklama webzdarma, ale reklama jako taková ne.

K předešlé reakci:
Opravdu jsem amatér, takže úmyslně (s nějakým záměrem) to fakt nebylo....jen to prostě neumím a tápu ve všem, plno hodin mi zabírá jen a jen zkoušení, jestli to tak, jak si myslím má být nebo ne. Prostě to, co člověk, který to umí, udělá za deset minut, tak mně to trvá třeba celé odpoledne...
jestli chceš tak pošli heslo na adresu info@ds.mysteria.cz, já se na tu záhadu podívám. Psát tady nějaké rady když člověk neví jestli tomu druhá strana rozumí nebo jestli tomu rozumí stejně je docela problém.
Jaký myslíš heslo?
Na můj počítač....?
myslím heslo pro přihlášení k tvému účtu na WZ
Aha, promiň, už z toho mám v hlavě guláš
Moc, moc děkuji za pomoc :O)))
Stránky se zobrazují tak, jak mají a reklama taky :O)))