reklamní lista

Dobry den,

zrusil jsem dle novych podminek umisteni reklamy "vstupni stranku"; zaroven si aktivoval "reklamni listu", prostor se navysil na 150 MB, ale lista se nezobrazuje...nechci porusovat podminky umisteni reklamy, tak se chci zeptat, cim to?

S pozdravem
Johnny
(sgo.kvalitne.cz)
nějakou dobu to trvá, jak je to dlouho?
jj, zrejme to bude tim, asi jsem moc netrpelivy :) Melo by to byt pres tu hodku... Vyckam a uvidim.
už je tam
nemam na mysli ten reklamni banner, ale tu novou listu, ktera by mela byt nahore...mno ona se zobrazuje jen na strankach oteviranych v novem okne (napr.: http://sgo.kvalitne.cz/album_ples/ples.html), ne ve framesetu...
beru zpet :)
a pokud se mi lista nezobrazuje v Mozille? :)
mám FireFox, stačí to jako Mizillmám:
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.8.0.6) Gecko/20060728 Firefox/1.5.0.6
a lištu vidím, kde ji nevidíš? Co třeba CtrlF5, to by nepomohlo?
jéje, nějaká infiltrace
jj...pripadam si jako lama (smazat tahle diskuse nejde?) :) Ctrl+F5 je zkratka pro? uz funguju
Co je CtrlF5? To je současné stisknutí kláves Ctrl a F5 a slouží k znovunačtení stránky ze servru. V případě, že se zobrazuje stránka s cache prohlížeče tak by to mohlo pomoci
ale nemusis ze me delat uplnou lamu... ;-))) jen refreshovani a smazani cookies ci znovuspusteni Mozilly nepomohlo...az Ctrl+F5...
je to uz bezpredmetna diskuse....ale vicemene tenhle "problem" vyplynul z me netrpelivosti, chtel jsem "hned" videt vysledek...

kazdopadne diky moc