REKLAMNI PROUŽEK

když už je, tak by mohl fungovat správně, JS se nedokončí a potom mi nejdou JS na celé stránce, přičemž jsou nezbytné...

no prosím
podívejte se sami !

"'); document.writeln(''); document.writeln(''); document.writeln(''); document.writeln(''); } } //---> "

tohle mi tam skáče viz

http://cabal.borec.cz/default.php
jestli to nebude tím:
document.writeln('<BODY
ve tvém skriptu, reklama se vkládá na začátek body a tady to asi pochopilo, že je to uprostřed tvého skriptu
Mam dotaz. Kod pro reklamni prouzek se vklada automaticky do kodu stranek az pri nacitani stranky, nebo se vklada primo do souboru ulozenych na Webu?
při odesílání stránky ze servru se do odesílaného kódu stránky přidá kód reklamní lišty, alespoň to tak vypadá
Nechci se do toho plést a nemám páru oč jde, ale do očí mě bije příkaz writeln. Jeho použití je nespolehlivé a je lepší použít write a na konci <br />. Není to tím? Hm? Asi ne.
Ne. Writeln opravdu pise do kodu radku - prida na konec \n, ne <br>.
<HTML>tohle se da tezko resit upravou serveru, da se to obejit treba tim, ze misto document.write('>body...
tam date
document.write('>b+'ody...

je to tim, ze se lista vlozi za prvni vyskyt tagu body ve strance, nejde dost dobre rozlisovat kontext toho umisteni - to ostatne vidite ve zdrojovem kodu sam

lista se vklada dynamicky, tj. nezasahuje do zdrojovych kodu na serveru jako je tomu u banneru</HTML>
mira: je mozne upravit kod vkladany do framesetu tak, aby pod listou wz nevznikala bila mezera? Tusim ze tomu framesetu chybi framespacing=0. Taky by bylo fajn kdyby ten skript si zase zavrel ten frameset kterej zacne.

Sorry za offtopic.