Propojování webů

Neví někdo, do jaké míry mohou být na webzdarma propojené weby jednoho autora? Viz. příklad hhpz.webzdarma.cz - myslíte, že třeba můžu dát soubory pro jednotlivé hry na několik webů a udělat to propojené, jako by to byl jeden web? Vím, že jsem to napsal dost složitě, ale snad se najde někdo schopný odpovědi. Předem dík. HHPZ
Když u děláš cokoli propojené, jako by to byl jeden web, JE to spojování účtů.
Nechápu přesně o co ti jde-chceš si hry uložit někam jinam než na hhpz.webzdarma.cz (třeba proto že tam neni dost místa, nebo z jiných důvodů, to je jedno)? Já bych to vyřešil tak, že bych si ty hry dal na nějaký jiný freeweb (na to ti stačí i freeweby bez podpory PHP, kterých je dost, většinou dostaneš něco kolem 10MB na své stránky a často nikdo nekontroluje, co tam ukládáš) a ty odkazy pro stažení by vedly na ten jinej web...myslim, že to neni v rozporu s podmínkama WZ, může to být v rozporu s podmínkama toho jiného freewebu, ale kdo hledá, najde, neboli existují freeweby, kde takové tvé chování může být celkem v poho...
Doufám, že jsi chtěl vědět něco takového, případně upřesni dotaz.
Chápu, že nikdo přesně nechápe, tak to trošku upřesním. Mám web o několika počítačových hrách a chci vědět, jestli všechny soubory každé hry můžu uložit na např. hhpzaoe2.wz.cz ; hhpzgenerally.wz.cz ... a udělat stránku, která na všechny tyto weby odkazuje, přičemž to vypadá, že jste na stejném webu. Pochopitelně by tam byla znovu zobrazená reklama.
No tak to JE spojování účtů
->Johny: Proč myslíš? Vždyť reklama by tam byla. Ale kdybych to dělal vše samostatně, tak by to bylo OK, tak o co jde, o ty odkazy?! Fakt to nechápu, jaký je problém, vždyť jsou autoři, kteří mají více účtů a webů, které na sebe odkazují.
Jde vo to ze by si jeden clovek udelal na wz webik tak treba 1GB a sezral by misto 200 lidem co by tu chteli mit prostor

Jestli ti nestaci 50MB co te tu drzi?
100MB je treba na psiscu nebo katedrale, moje rada tady si nech jenom stranky a data (mp3,warez a tak) jinde
Můžou to být jen separované weby .. vlastně prostě máš třeba jeden web o autech a druhej web třeba o kedlubnách .. ale nemůžeš mít 2 weby a na obou jednu kedlubnu...
->Mike:A co 2 weby a dohromady 2 kedlubny, proč to tak nejde?
Pokud bude jeden web takovej a druhej makovej tak to může bejt .. ale nesmějí být spojené do hromady v jeden ..
De to, to jo .. ale nesmí se to.
->Mike: Takže můžu udělat weby o 5 hrách a stránku, která na ně odkazuje?
HHPZ: Ne ty to porad nechapes, budes mit sranku o tuningu na kary, na ty strance budes mit linky na svy dalsi weby (reklamu sam sobe) na kterejch mas nevim treba graffiti, bazar, nebo on-line obchod se zeleninou - to je jedno ale NESMI TO BEJT X WEBU PROPOJENEJCH V JEDEN

A to uz vysvetlovat nebudu,okej?!
Když budeš míst stránky o těch hrách a na jednom webu mít o nich recenze a na druhém uložené ty hry ke stažení tak to je právě to propojování účtů .. a to nesmíš
->Mike: Ne,špatně jsi to pochopil. Myslím tím, jestli můžu mít 5 různých webů o hrách. Na každém webu 1 hra. A 1 web navíc, který obsahuje něco o mně. A budou tam odkazy na tyhle weby, třeba s připomínkou "Tohle jsem udělal já! :-) ". Chápeš už, co chci vědět?
Jo takhle .. tak to se může
->Mike: No tak vidíš :-)