Dotaz na reklamní lištu a generování v PHP

Čau lidi

Mám takový problém. Ta reklamní lišta by nebyla špatná, ale mám takové tušení, že by to rozházelo celou moji stránku. Při vytváření stránky http://Ultra.borec.cz jsem použil hlavně podmínky a příkaz "include". Takže do index.php načítám nemalé množství stránek s příponou *.htm, *.html a *.php.

Potřeboval bych vědět, jestli se kód reklamní lišty připíše do každého souboru? To bych potom měl asi 10x tu lištu na každé stránce.

S reklamním banerem jsem to udělal tak, že jsem ho nastavil na uvodní stránku a kód jsem vložil do spodní tabulky na stránce, takže to vypadá, že mám reklamní baner na všech stránkách dole. A já bych potřeboval udělat to samý s tou lištou, ale vložit jí nahoru.

Jestli to někdo víte a poradíte mi, budu opravdu rád.

Předem vám děkuju
<HTML>Buk(CZ) (ultra.borec.cz): lišta se vkládá dynamicky až do hotových stránek při odesíláni ze serveru, takže tam bude jen jednou</HTML>
mks: Děkuju, moc jsi mi pomohl.
Reklamní lišta se mi na webu rozbrazuje dvakrát pod sebou, jak to změnit ? jj.euweb.cz
Hezký...
to mas asi i 150 mb, ne? :D
Prosím Moderátora....

Chci mít na webu jen jednu reklamní lištu a to jen nahoře a né 2 různě na stránce...

díky

jj.euweb.cz
<HTML>Jarin (jj.euweb.cz): zkus tam znovu nahrát tu úvodní stránku, ale bez kódu lišty</HTML>
Pro Moderátora,,

tak jsem to nahrál bez kódu lišty, ale ta spodní lišta je tam pořád a zrovna na tak blbém místě...

jj.euweb.cz
Pro MODERATORA

prosim prosim ať je ta reklamní lišta a ten reklamní banner(webzdarma) úplně nahoře, pak si k tomu uzpůsobím stránku

Jarin

jj.euweb.cz
pro MODERATORA,,

Uz s tím nemusíš nic dělat, už jsem si to vyřešil sám.......