Viac uvodnych stranok a reklama

Zdravim,
mam web s uvodnou strankou typu "vstupte" - dve vlajky a podla toho na ktoru sa klikne tak sa zobrazi anglicka alebo slovenska verzia. Staci ak dam banner hore na index slovenskej verzie alebo ho musim nejako dostat aj do anglickej? Pouzivam ramce, takze ak b) je spravne, tak ako?
Musim reklamu nechat aj na uvodnej "vstupne" stranke?
Vdaka. Juro
<HTML>mlynki (mlynki.wz.cz): tady by byla vhodná varianta "pouze lišta", nebo by to chtělo banner i na tu anglickou verzi, na té vstupní stránce pak být nemusí</HTML>
Vdaka za info. Uprednostnujem banner aj na anglicku verziu. Listu nechcem, lebo neviem, co to spravi a neda sa to potom vypnut ked sa mi to prestane pacit. Bannery prezijem. Takze som dal toto
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
aj do anglickeho indexu ale nezobrazi sa nic. Poradi mi niekto ako na to? Viem definovat dve relativne cesty na dve stranky v admin stranke mojho konta aby to fungovalo? Ja tomu totiz rozumiem tak, ze momentalne je cesta relativna vzhladom na root mojho webu a nie vzhladom na stranku, ktora sa prave zobrazuje (a ktora v mojom pripade definuje ramce). Cize viem zadat iba na jednu stranku a chcelo by to dve, resp. N - ak by som pridal (cisto teoreticky) dalsi jazyk.
Este raz vdaka.
Juro
Upravujem svoju otazku - je to mozne spravit aj inteligentnejsie ako rucne nakopirovat kod reklamy zo slovenskeho index.htm aj do anglickeho?
Ano, nakopíruj ji tam ručně.
Vzhledem k tomu, ze mas stranky v html, je fakt nejjednodussi ji tam rucne zkopirovat.
Dakujem za promptnu pomoc!
Juro