Problém s poštou

Při přijímání pošty mám nastaveno přeposílání kopií na jiný e-mail, bohužel mi tam ty kopie nepřicházejí ikdyž ostatní pošta mi chodí, proč?

A taky se mi nezobrazuje odeslaná pošta a když mám pošětu rozepsanou a dám uložit tak se mi uloží ale nevím kam, protože v rozepsané poště nic není, co s tím?
Tak poradí¨mi tu jněkdo?
Prosimvás poradí mi někdo jak nastavit aby se mi odeslaná pošta ukládala, jsem již fakt z toho zoufalý, protože mi nefunguje ani přeposílání kopií ikdyž mám nastaveno že se přeposílat mají. M
Mám úplně ten samý problém, vše mám nastaveno ale kopie mi nepříjde a schránka na WZ je FORBIDEN. Co s tím, kde je chyba čte to tady někdo?
Také u mne nejde poslat poštu na doménový koš. Chybové hlášení je :
Hi. This is the qmail-send program at mxh.seznam.cz.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<mb@jemnysvet.unas.cz>:
195.122.194.227 does not like recipient.
Remote host said: 554 <mb@jemnysvet.unas.cz>: Relay access denied Giving up on 195.122.194.227.
skuste sa mrknut na FAQ:
http://faq.webzdarma.cz/
a dajte si vyhladat napr. klucove slovo "mail".
(Bart ma vzdy pravdu... :-)
Tak tohle jsem také zkoušel, ale nikde jsem tam tento problém popsán nenašel takže z toho plyne že tam ani není popsáno řešení.

Bylo by spíše rozumější nám tu něco poradit a né psát odkazy nemyslíš? M
Zdá se, že tvorba mejlové stránky trvá déle (až 14 dní):
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?4
Ja mám stránky už skoro rok a ze začátku mě to přeposílání fungovalo a teď asi 3měsíce ani ťuk!
Taky by mě zajímalo kde je chyba!
U mě zřejmě ne, když jsem s tím nic nedělal!
Zajímalo by mě jestli si to přečte někdo z webzdarma a vyjádří se!
S pozdravem Jirka
Pravdepodobne bude chyba bud primo v mailu v kodu a nebo na serveru viz chybovka err. 554 kterou vraci aplikace serveru.
Mozna ze je zakazane preposilani mailu ( Relay access denied ) vypada to na to 99%. To same zakazuji na serveru i u sebe. Duvod je jasny (spam).
U mě je to dokonce tak, že se mi schránka asi ani nevytvořila a při pokusu o prohlížení pošty se dozvím Nepovolený přístup!
u mě taky-hlasi to nepovoleny pristup. co s tim?