Rámy-proč se nezobrazuje druhý sloupec?

Ahoj, začínám s webem, už nejsem kuře a proto hůře chápu.Mám nastavené rámy pomocí <frame> a <frameset>. Jeden vodorovný nahoře s nadpisem, dva svislé dole - obsah a hlavní. Ten hlavní na mě kašle.
Chtěla jsem, aby se mi při otevření adresy www.duhova-kulicka.xf.cz otevřel první odkaz "ZAČÁTEK" v hlavním rámu. Nenačítá se. Po kliknutí na odkaz se zarputile načítá v novém okně ať dávám do <target> jakou chci hodnotu.
Zajímavé je, že když mám současně otevřenou jinou stránku, třeba www.crossart.webzdarma.cz , tak po kliknutí na MŮJ odkaz se tento načítá v hlavním rámu crossartu. :-))
Děkuji touto cestou Dušanu Janovskému za jeho super jakpsatweb a Thalii za příležitostné rady. Budu vděčná komukoliv za radu.Dík.
V target u rámu s menu musíš mít název hlavního rámu a tento název je hlavni (tedy name="hlavni"). Takže správně je to
<frame name="obsah" src="02_obsah.html" scrolling="auto" noresize target="hlavni" marginheight="24" marginwidth="10">
Aplikováno a nic.
Není zrada v uzavření framesetů? Jestli to správně chápu, tak mám obrazovku rozdělenou <framesetem> na dva vodorovné <framy> a ten horní se jmenuje "Nadpis", ten spodní je rozdělený dalším <framesetem> na dva sloupce "obsah" a "hlavni".Druhý končí teď.
Pak mám v rámci prvního framesetu ještě <noframes> a v něm <body> s barvou.Pak končí první frameset.
Nemám se na rámy raději vykašlat a zkusit to s <div>?

<frameset rows="100,*" framespacing="0" border="0" frameborder="0" >
<frame name="Nadpis" scrolling="no" noresize target="obsah" src="01_nadpis.htm" marginheight="24">
<frameset cols="175",*>
<frame name="obsah" src="02_obsah.html" scrolling="auto" noresize target="hlavni" marginheight="24" marginwidth="10">
<frame name="hlavni" src="03_hlavni.html" scrolling="auto" noresize target="_self" marginheight="24" marginwidth="10">
</frameset>

<noframes>
<body bgcolor="SandyBrown"text="SaddleBrown">
<p>Duhová kulička - anatomie jednoho života.</p>
</body>
</noframes>
</frameset>
Pokud bys chtěla opustit rámy, tak si pročti http://firstpage.wz.cz/, je to tam jednoduše popsáno a myslím, že to podle toho už zkusila spousta lidí. Nebo další pěkný návod je na polopate.jakpsatweb.cz.

Zkus opravit
<frameset cols="175",*>
na
<frameset cols="175,*">
Třikrát sláva! To bylo ono. Taková maličká nepřesnost a tolik nervů...!
Jsi fakt dobrá.
Asi si ty rámy už nechám.
Díky. A Vy ostatní, co to budete číst, vězte, že jsem ŠŤASTNÁ !
Super :-)
Zbývá spravit poslední maličkost a tou je umístění reklamy. Máš ji ve správném souboru (03_hlavni.html), ale zobrazuje se až na jeho konci místo na začátku. Aby se zobrazovala dle pravidel, je třeba celý kód reklamy v tomto souboru přesunout hned za značku <body>.
OK, jdu na to.Dík.