Reklamní lišta bez upozornění

Mám problém co se týče reklamní lišty na mých stránkách www.swedishmmetal.wz.cz. Někdy kolem začátku září jsem četl výzvu, že na stránky, které nesplňují požadavky ("na těch webech, kde bude zjištěno méně závažné porušení podmínek zobrazování reklamy. Týká se to například úvodních stránek bez obsahu pouze s bannerem, zakrytí části banneru, atp.") bude dána lištička, aniž by se navýšil hosting.
Nevěděl sem, jestli se týká i mně a tak jsem to nechal být. Před 2 dny sem ale tuto lištičku s hrůzou "objevil" právě nahoře na stránkách a to aniž bych byl nějak upozorňován a aniž by se změnila velikost prostoru.
Přijde mi to jako dost nekorektní jednání a budu přemýšlet o změně...
Děkuji za odpověď - proč se tomu tak stalo a jestli s tím něco budete dělat. AlocAloc
resp. je to swedishmetal.wz.cz
>> kolem začátku září jsem četl výzvu
>> aniž bych byl nějak upozorňován
to si trosicku protirecis, nemyslis?

>> Přijde mi to jako dost nekorektní jednání
mi to teda prijde naprosto korektni, vzdyt jsi byl o zmene informovan mesic dopredu, coz je dost casu

proc se tam lista objevila teda vis a taky vis, ze jedinej, kdo s tim bude neco delat, jsi ty

naopak mi prijde divny tvoje chovani, kdy si stezujes, zes nereagoval na vyzvu o uprave reklamy a ze ti nasledkem toho byla vlozena na web lista a jeste zadas od wz napravu
nene, tady de spis o to, ze sem nevedel, jestli se me to tyka nebo ne
dyby nekdo napsal, jo tyka se te to, neco s tim udelej, tak no problemo, ale takhle fakt nevim...wz mohli proste napsat nejaky obsahlejsi pravidla pro to, a to se nestalo...
>>nene, tady de spis o to, ze sem nevedel, jestli se me to tyka nebo ne
Když jsi to nevěděl, tak ses měl zeptat. Oni nemůžou kontrolovat sami všechny weby, aby mohli jednotlivě všem naspat, zda něco porušují či ne. Nebyl bys jediný, spousta lidi se tu po obdržení onoho emailu ptala, jestli jejich úvodní stránka porušuje pravidla či ne. A odpovědi se jim dostalo od povolaného člověka - moderátora mks, který řeší otázky ohledně reklamy.
no tak ze nemuzou kontrolovat vsechny weby moc pravda neni, protoze kdyby ten muj nezkontrolovali, tak tam tu listu jeste ted nemam...
<HTML>AlocAloc (swedishmetal.wz.cz) máš zájem o lištu bez banneru za 100 MB?</HTML>
>>no tak ze nemuzou kontrolovat vsechny weby moc pravda neni, protoze kdyby ten muj nezkontrolovali, tak tam tu listu jeste ted nemam...
Náhoda...