chyba při vstupu do emailu na www

zalozil jsem novou domenu www.sdk.unas.cz a nemohu se dostat na emaiu mam ho zaply vse ok. pise mi to tuto chybu

"Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři."

pritom index mam v poradku. malym pismem vsechno...
pls čím to je? diky
chvili to trva, nez se rozebehne. a pro priste: neni lepsi si odpoved najit? Toto tema zde bylo reseno vicekrat.
Dobrá díky za odpověd věděl jsem, že to trvá, ale nečekal jsem, že to bude trvat tak dlouho, ještě to nefunguje.
No jeste to nefunguje. nevíte někdo přibližně kdy se to rozjede...
Že to trvá tady slyším furt. Já sem si email aktivoval už asi před měsícem, a pořád nic. Když tam zkusím poslat něco ze seznamu, tak to samozřejmě nedojde. :(
Pak tedy opravdu nevim. Jedine co mozna pomuze je napsat na e-mail podpory webzdarma.
to Mike :
Jsem lepší, mám dvoje stránky, jedny od srpna a druhé od října a mail nejde dosud ani na jedněch. Posílání zpráv nepomáhá.

A když si projedeš předchozí příspěvky, dojdeš k názoru, že mailová služba je jen jako bonus pro vyvolený.
Mám stejnou zkušenost, od 20.10. založeny stránky, e-mail dodnes není dostupný :-(