Form a upload na server ?

Nejde mi pres formular zaslat soubor (obrazek) do adresare na server. Prava mam nastavena dobre.. a nenahlasi mi to ani chybu.. jenom to tam proste není ? nevíte nekdo, zda na wz doslo k nejake zmene ohledne uploadu ? diky
Chtel sem se zeptat. K vytvareni stranek pouzivam program Nvu. kdyz si sve stranky otevru v prohlizeci (Opera) z disku, jen tak, tak mam vsude vsechny obrazky a vsechny odkazy funguji perfektne. Dokonce jsem prejmenoval uvodni stranku na index. Ale odkaz k druhe strance, kterou jsem take uploadnul, proste ne a ne najit. A obrazky to take nenaleza... Diky
2Vojta: zkontroluj si cesty, přestaň používat velká písmena a mezery v názvu souborů. Ušetříš si tím spoustu problémů. Doporučuju soubory vhodně přejmenovat.
2Jakub: skript by nebyl?
Pro nastaveni attributu muzes pouzit prikaz chmod(); pro upload take existuje move_uploaded_file(); kromne copy(); vice na www.php.net staci se podivat.
Pri.:
move_uploaded_file($_FILES['name']["tmp_name"],"./directory/dalsi/soubor.txt");
copy() pravděpodobně nepoužívá, protože to by mu určitě hlásilo chybu, protože tato funkce je na wz zakázaná.
V tom pripade ma spatne zapis promenne, zkontroluj zda mas ve form method="post" a zda promenne jsou nacitany takto
// nacte se promenna
$name = $_FILES[$integer]["name"];

// dalsi prikazy jako treba kontrola znaku diakritiky a mezer a jejich nahrazeni
...
....
....
// a zde se provede dany ukol
move_uploaded_file($_FILES['name']["tmp_name"],$adresar.$name);

// zde muze pokracovat script imagejpeg(); pro resize obrazku ale nejdrive se musi uploadovat na server, take lze provadet kontrolu pri uploadu zda jde skutecne o obrazek.
2 Jakub> mam uplne stejny problem:
vytvoril jsem si adresar tmp
vyvolam:
move_uploaded_file($_FILES['name']["tmp_name"],'tmp/test.jpg');
chybu to nevrati zadnou, print_r($_FILES); zobrazi korektni data, ale soubor zadny nevidet :((
mate nekdo nejakou ideu, proc mi to nebezi? tmp adresar je ve stejnem adresari jako skript a ve skriptu mu pro jistotu nastavuji prava ChMod('test', 0777);