ZRUSENI LUDIVITTO.WZ.CZ?COZE?

Zajímalo by mě, jaktože mi byl zrušen (domnívám se, že mi byl zrušen) účet ludivitto.wz.cz spolu s celým obsahem ftp?Byly to klasické propracované osobní stránky bez žádného závadného obsahu..nechápu?Nedostalo se mi ani vysvětlení..
Bez reklamy?
> Nedostalo se mi ani vysvětlení..

Lidi už by mohli konečně pochopit jak tady funguje. Jsou asi 3 schémata:

A) striktně dodržuji pravidla WZ
--> nemám žádné problémy

B) nezobrazuje se mi reklama
--> po určité době se pošle (automaticky) upozorňující mail, následuje žlutá karta (upravený index v .htaccess). Poslední krok je odejmutí webu bez jakohokoliv upozornění

C) fyzicky se mi reklama zobrazuje, ale v rozporu s podminkami. Nebo porušuji jinou část podmínek (například o warezu).
--> Pak už záleží na tom, jestli si toho někdo všimne (třeba podle trafficu). Zpravidla pak následuje likvidace stránek, a to bez upozornění.


Aspoň toto jsem tady na diskuzi vysledoval. Pokud v něčem nemám pravdu, tak mě můžete doplnit...
DT: tak nejak to je..
Admini se údajně snaží ty lidi vždycky upozornit-aspoň nás tady někde o tom přesvědčovali... :o)
Kdyz je evidentni, ze porusujes podminky umyslne, upozornovat te nebudou a proste ti to smazou. Ver mi, taky se mi to stalo:) Od te doby podminky dodrzuju:)
Takže...
Reklama byla na úvodní stránce, na niž jsem vždy dával linky (na úvodní stránce si mohl uživatel vybrat ze dvou druhů stránek - ADVANCE a BASIC)
Podmínky jsem v ničem neporušoval, žádný email mi nepřišel...
So, budu opravdu rád když mi tuto situaci vysvětlí někdo erudovaný..
DoubleThink: promiň, ale opravdu nemám rád takové "rozumbrady" jako jsi ty (tedy reaguji na tvůj styl odpovědi)
Žádný warez na celém webu nebyl...

Nevím, kdo je na webzdarma "adminem" apod., ale byl bych rád kdyby mi někdo takový odpověděl..na ostatní "rady" místních uživatelů nemám náladu, pardon
Na WZ jsem už přes 3 roky, takže vím o čem mluvím. Každopádně dost často křičí zloděj "chyťte zloděje!". Ale taky mohlo dojít k chybě a v takovém případě bych na tvém místě (po přečtení podmínek) kontaktoval podporu (mailem) a neotravoval lidi, kteří s tím nemají nic společného.
Presne tak jak rika DoubleThink - kdyz napises mil na podporu, prijde ti odpoved s vysvetlenim.
DoubleThink: Nespletl jsem se ve Vás..
Nikoho tady neotravuji, jen jsem se ptal a čekal jsem na odpověď...a jediné, co jsem se zde dozvěděl je snůška blábolů a povýšeneckých keců z Vaší strany, ble
Mimoto já také nejsem na WZ žádný začátečník...
> DoubleThink: Nespletl jsem se ve Vás..

to už ponechám bez komentáře
Asi si nejspíše neuvědomuješ, že jsi tou větou "to už ponechám bez komentáře" podal jasný komentář...
A mé vykání mělo ukázat na tvou první odpověď, která měla nejspíše za úkol ukázat, jaký jsem to asi blbec..blee
Oprava: A mé vykání mělo poukázat
> na ostatní "rady" místních uživatelů nemám náladu

Pak ovšem nechápu proč to sem píšeš.
Jestliže tě nezajímá názor jiných uživatelů, pak nechápu proč píšeš na forum uživatelů a ne na podporu?!
JJ, fórum je od toho, aby tam některý uživatel něco napsal a ostatní mu odpovídali, jestli se ti to nelíbí, nevidím důvod, abys to sem psal, my po tom rozhodně neprahneme, snažíme se ti pomoct, ale když nechceš, tak si trhni nohou a už sem prosimtě příště nepiš.