nemužu se připojit na ftp !

nejde se mi připojit na ftp včem je problém? Pravděpodpbně Wz sem na doméně XF
Sorry. Nekde jsem zapomnel kristalovou kouli.
Ale kdybys rekl co to hlasi za chybu, nejlepe pomoci FTP logu, tak bych ti pomohl.

FTP log je text, ktery hlasi ruzne zpravy. V TC je to vpravo nahore v okne.
Tez se nemuzu pripojit.
web - pld.wz.cz
TC chazi chybu - "casovy limit spojeni vyprsel" a to hned co se chci pripojit
ostatni weby mi jdou

diky za radu ;)
Mě to taky nefunguje, používam program Clear FTP a hlásí to chybu hned po tom, co kliknu na přihlášení:
"Chyba, na server FTP se nepodařilo připojit. Ověřte správnost uživatelského jména a hesla."
Please poraďte
Lidi sorry. Ted jsem to zkousel a taky nejede.

Takze jde asi o vypadek FTP serveru.
tak už fachá, sem se teď připojil bez problémů ;D
Jo, ted se to rozjelo, konecne ...
no a ted to spadlo, kua co s tim furt jebete ...
Mám vytvořený web v programu web page maker a nevím jak ho publikovat na internet
Tak to jses asi strasna lama :) dej si Publish..myslim F4 .. a zvol si metodu pres FTP a vypln prihls. informace a dej OK..tezky.. :)
STATUS:> Socket connected. Waiting for welcome message...
ERROR:> Can't read from control socket. Socket error = #10054.
Zdarec.

Ani mne nejde pripojenie cez ftp... vypisemi toto:

"Výzva na spojenie neúspešná". Mám to v totalcommanderi... neviete v com by mohla byt chyba?
Taky se už 2 dny marně pokouším přes Commandera připojit. Teda připojit se jde, ale nezobrazí se mi žádné složky:(
Radaska: a nepripojujes se tak nahodou k ftp.webzdarma.cz ?
mam stejný problém jako radaska a pripojuji se na ftp.webzdarma.cz. a vubec mi to nechce prihlásit.
>>pripojuji se na ftp.webzdarma.cz
A to je právě špatně. Jako server je třeba vyplnit název vašeho webu, tedy v tvém případě krbynovotny.unas.cz.
Viz:
01.02.2004 - Změňte si prosím nastavení svého ftp připojení: adresa ftp serveru bude nyní stejná jako Vaše uživatelské jméno.
cavtenejde sa mi pripojit pomocov total comanderu na ftp vizerato ako keby nechcelo nacitat list najprv mu to dlho trva a pak neukaze ziadne subory stala sami nehoda (odisiel HDD) a nemam ulozenu stranku iba tu a potreboval by som ju uz koncne dokoncit neviete poradit ako sa knej dostat?
2DegA: máš správně vyplněný ftp server? Máš zaplý pasivní režim?
me to skoro vzdfy napise casovy limit vyprsel
ale nekdy za cas se pripojim