Problém s FTP

Nemohu se na své stránky připojit přes FTP! Mám nastaven pasivní mod, poskitovatel internetu tvrdí že nemají ftp zablokované! Připadám si jako pitomec! kde je chyba?
Co používáš za program? Přes totalcmd to jde velice jednoduše. Musíš napsat víc... A pokud máš net od "poskitovatele" tak to je teda docela smůla :oD
Jakou chybu to píše? Co vyplňuješ?
Neblokuje to třeba proxy, firewall?
potřebuhu vložit soubory které mají nad 2 MG a nevim jak to tam dát přes to ftp. podle toho návodu co tu máte mi to nejde. stáhl jsem si total commander 6.55
Co to je, že to nejde? Jakou chybu to píše? Co ftp log? Co vyplňuješ? Prostě napiš víc informací, ne jen že to nejde, z toho nic nepoznáme.
problému s připojením jsem vyřešil. programy už nahrávam ale často se stává že nestáhne např 3,5MB ale jen 2MB kvůli tomu,že mě to "nejspíš" odpojí kvůli neaktyvitě.nevíte jestli se to dá nastavit za jak dlouho to odpojí ? stahování např 20ti písniček je dlouhá doba a nechce se mi u toho sedet a delat to po jedné
Na to reseni neexistuje, protoze kdyby nebyla omezena delka spojeni, tak by se server prehltil. Pokud mas tak pomale pripojeni, ze nepretahnes 3,5 MB za 300 s, nebo pokud wz jede tak pomalu, tak mas asi smulu.