FTP přístup

Dobrý den,
mám menší problém.. již nějaký ten pátek provozuji stránky http://www.rullezforum.wz.cz avšak mám problém s připojením na server přes FTP. Přes webové rozhraní všechno funguje, přes FTP v Total Commanderu (verze 6.00) to již asi tři týdny nefunguje. V čem je problém? Nastavení mám 100% dobře a nechodí mi to ani z jednoho připojení, které používám - tj. internet doma, ve škole a na intru. V čem může být problém?
Děkuji za všechny rady.
Co sem dát log ftp? Nemáš náhodou už zaplněný prostor?
Zaplněný prostor ti pořád nezablokne přihlášení přes FTP... nebo snad ano?
nemel by. a ten log by fakt nebyl?
Retry: Wait 0 sec
rullezforum.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
USER rullezforum.wz.cz
Retry: Wait 0 sec
rullezforum.wz.cz=195.122.194.232
220 ftp server ready
USER rullezforum.wz.cz
331 Password required for rullezforum.wz.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
QUIT


Tady je!
rulezzforum.wz.cz != rullezforum.wz.cz
Thalia: uz jsem chtel napsat ze ma blbe heslo ale ty jsi mela lepsi postrech. Opravdu skutecne se nerovna a nejen 2x (l) ale i (z) rulezzforum.wz.cz != rullezforum.wz.cz
Nerozumím tomu, řeším stejný problém...
<HTML>2Milan: zkopíruj sem log ftp. U Master_X to vypadá, že měl špatně vyplněné údaje (rulezzforum.wz.cz není to stejné jako rullezforum.wz.cz).
Přes prohlížeč se připojíš? ftp://ostrasekera.unas.cz:heslo@ostrasekera.unas.cz</HTML>
Zdravím, už asi 5 dní řeším problém, že nemohu provést upload přes ftp ani přes web... Chtěl bych provést aktualizaci svých stránek.. Všechno jede ok, až ve chvíli, kdy kopíruji soubory od sebe sem wz.cz hlásí - uložení souborů neúspěšné? Co s tím, a není to podobný problém jako výše?
Díky za odpověď.
Přidávám ftp log:
Začalo ukládání souboru C:\Dokumenty\CČSH\2006\Web NO Kojetín\ccshkojetin.wz.cz\Personal Web Page.htm na server
Odpověď: 215 UNIX Type: L8
Příkaz: FEAT
Odpověď: 211-Features:
Odpověď: MDTM
Odpověď: REST STREAM
Odpověď: SIZE
Odpověď: AUTH TLS
Odpověď: PBSZ
Odpověď: PROT
Odpověď: 211 End
Stav: Připojeno
Stav: Začalo ukládání souboru C:\Dokumenty\CČSH\2006\Web NO Kojetín\ccshkojetin.wz.cz\index.html.htm na server
Příkaz: PWD
Odpověď: 257 "/" is current directory.
Příkaz: TYPE A
Odpověď: 200 Type set to A
Příkaz: PASV
Odpověď: 227 Entering Passive Mode (195,122,194,232,156,76).
Příkaz: STOR index.html.htm
Odpověď: 550 STOR: Quota exceeded.
Chyba: Ukládání selhalo
Stav: Začalo ukládání souboru C:\Dokumenty\CČSH\2006\Web NO Kojetín\ccshkojetin.wz.cz\TOCFrame.htm na server
Příkaz: TYPE A
Příkaz: TYPE A
Odpověď: 200 Type set to A
Příkaz: PASV
Odpověď: 200 Type set to A
Příkaz: PASV
Odpověď: 227 Entering Passive Mode (195,122,194,232,169,169).
Odpověď: 227 Entering Passive Mode (195,122,194,232,129,156).
Příkaz: STOR Personal Web Page.htm
Příkaz: STOR TOCFrame.htm
Odpověď: 550 STOR: Quota exceeded.
Chyba: Ukládání selhalo
Stav: Přijímám výpis obsahu složky...
Příkaz: TYPE A
Odpověď: 550 STOR: Quota exceeded.
Chyba: Ukládání selhalo
Odpověď: 200 Type set to A
Příkaz: PASV
Odpověď: 227 Entering Passive Mode (195,122,194,232,225,105).
Příkaz: LIST
Odpověď: 150 Opening ASCII mode data connection for file list
Odpověď: 226-Transfer complete.
Odpověď: 226 Quotas: using 51852.00 of 50000 KB (103.70% used)
Stav: Výpis obsahu složky úspěšně přijat
<HTML>Už jsi vyčerpal přidělený prostor:
Odpověď: 226 Quotas: using 51852.00 of 50000 KB (103.70% used)</HTML>
Mám jako hostitele webu psát www.webzdarma.cz ?
Problém byl ve mě, překročil jsem kapacitu (zmátlo mě "až 150 MB).
<HTML>2Pavel: Ne, jako hostitele vyplň název svého webu, tedy namka.wz.cz.</HTML>
Díky pomohlo to :-)
Mám otázku, mám vytvořené stránky v MS publisher, jak je mám tady zaktivovat?
Moc nerozumím tvorbě webovek, poradíte mi....?
penizky: musis vytvorene stranky nahrat sem na server. nejlepe pomoci protokolu ftp. navod je na http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34 . upozornuju, ze publisher netvori stranky, ale obludnosti. pouzivej radsi nvu - http://www.czilla.cz/produkty/nvu/
Mám taky menší problém:
Potřebuji na můj web natáhnout přes FTP Klienta nějaký soubory.
Natáhnout mi to nejde. Zkoušel jsem to asi na 5 klientech a podařilo se mi zobrazit soubory, ale nedaly se tam ty soubory vložit! Nevím čím to je. Malou pamětí to není. Poradíte mi? (Můj web je blokzk.xf.cz
Zdravím. Jak to prosím mám nastavit v total comanderu aby mi to vůbec fungovalo jsem upe bezrandý na to díky za odpovědi. verze comandru 6,53)
Dobroš: najdi si v podpore navod
Jan Kolb: dej sem log ftp spojeni se zaznamenanym pokusem o nahrati souboru
Dobrý den mám problém.Připojim se přes total commander k našim stránkám a nemohu přepisovat data.Napíše mi to transfer failed.Může to být tím že prostor sme komplet zaplnili a pokud jo co mám udělat abych mohl opět přepisovat a aktualizovat web.Díky.
<HTML>2david: a díval ses do logu ftp, kolik máš zabraného místa? (viz výše) Může to být tím. Prostor si navýšíš zapnutím zobrazování reklamní lišty v nastavení reklamy (dole) na 150MB (budeš tedy zobrazovat banner i lištu).</HTML>
zaplněno je asi 107% a kde že najdu tu reklamní lištu(dole?)díky pokračovat budu zítra.
<HTML>107% - proto tam teď už nic nenahraješ. Lištu si zapni v administraci v nastavení reklamy (dole = ve spodní části stránky).</HTML>