Proč to nejde

Kdy už půjde přenášet přes HTTP?
a kdyz uz se lidi nauci ptat rozumne?
To poznáte jaky IQ ti lidé malí.
a kdy se lidi naučí odpovídat :-D

jinak taky jsem zvědav kdy se rozjede správce souborů na webu...ftp je většinou nepoužitelné
Ono staci pouzit nejakeho ftp klienta.... este se mi nestalo ze by mi to neslo... pokud pominu "velke" vypadky...
no mě nejde o to že by ftp nejelo, ale spíš jakou rychlostí....
jsem rád když nahraju 3MB soubor bez toho aby mě to aspon 1x nezamrzlo...nyný se na ftp připojím...ale zůstanu u načítání dat(obsahu ftp)
Ted sem to schvalne skusil... doba pripojovani i s nactenim souboru na webu cca 12sec
tak to nevím...možná pokud wz má více serverů a ten můj, na kterým mám učet je prostě přetížen..jinak si to nedovedu vysvětlit
Parcus: a jak ti jde nahrávání 3MB souboru přes webové rozhraní?
no pokud to má být test, tak ti musím odpovědět že pokud si to pamutuju dobře přes webový rozhraní jde uploudovat maximálně 2MB, tak nevím co na mě zkoušíte.
samozřejmě že jsem myslel ftp
<HTML>2Parcus: máš zapnutý pasivní režim?</HTML>
Já potřebuju aktualizovat:o( ach jo. Přes FTP se připojím, zobrazí se mi i obsah stránek, ale IW ftp nahlásí, že nastala chyba během přenosa, totéž mi píše i ACE ftp... ví si s tím někdo rady? Proč nějdu uploadovat?
<HTML>2já, přece: dej sem log ftp.</HTML>
Prosímvás jaký "log ftp", to jako chcete moje heslo?
<HTML>Log ftp je výpis z FTP - jaké příkazy se provedly atd. Vypadá to <a href="http://psb.wz.cz/wcftplog.txt">takto</a>.</HTML>
Aha:o) napíše to:

550 STOR: Quota exceeded
Přenos byl neúspěšný (Err 4.)
<HTML>550 STOR: Quota exceeded
Jj to jsem předpokládala - už jsi vyčerpala přidělený prostor, proto ti tam nejde nic nahrát.</HTML>
Aha:o) díky:o))) jdu mazat a mazat....
<HTML>Nebo si můžeš navýšit prostor ;-)</HTML>
Ahojky, tak jsem smazala kde co..
nahrála jsem jeden jediný soubor a teď už yzas nic..

Pro změnu to píše:

550/ (jméno souboru) No such file od directory
Přenos byl neúspěšný (Err: 4.)

Co to prosím chce teď?
stejný problém prostě nejde nahrávat nové soubory (aktualizovat staré jen s problémy - např 4x reklama na jedné stránce.......)
Jinak skus to přes webový prohlížeč adresu zadej ve tvaru ftp://neco.neco.cz me to takhle jede v poho.
Pomocí ftp clienta nejede používám IW FTP client
dík za radu
>rakosnik add reklama: reklama se ti vlozi pokazde pokud ten dotycny soubor s reklamou nahrajes na web a vubec ji nezajima ze uz tam jednou je...
Takze ji priste smaz a po nahrani ji tam mas znovu... ;)
tady jde o to že ve zdrojáku uloženém na HDD není takže nemám co vymazat ale při vložení přes Ftp clienta se zobrazí už jen 2x (před posledním pokusem aktualizovat tam byla 4x) jo a kromě reklamy to vloží ještě 2x hlavičku +patičku.
jo a před posledním pokusem o aktualizaci se zobrazovala i na druhé stránce + několik hlaviček a patiček
Tak už se mi to povedlo. Přes smart ftp client mi nahrávat jde.
(to neco.neco. ještě vyzkouším). pokud budete chtíz zkusi SMART ftp,
nejdřív si stránky u sebe zazálohujte! Jeden soubor s 25 mi to poškodilo:-/ nevím proč. Naštěstí jsem měla zálohu v archivu ZIP:o) hehe..