<b>Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006)</b>

Poradí pls nekdo, jak dostat na index stranku kod pro pocitadlo, kdyz spravce nefunguje. FTP mi funguje, ale nevim jak to pocitadlo tam naimplantovat. predem moc diky za radu. martin
Chtěl bych říct i když nám zablokovali ftp prostřetkovatel internetu, tak prostě chci nahrávat na web a dnes jsem tam nahrával jdu tam teď a prý je tam další chyba co stím?
<HTML>Správce je již funkční</HTML>
Tak FTP u firefoxu mi píše toto: Unable to make a connection. Please try again.
Myslím, že to mám asi omezený správcem sítě. Problém mám, že normálně(soubor po souboru na wz) můžu nahrávet na mých stránkách kromě jediných. Stránky mám 3 a jen na jednich to nejde:(
Poradí mi někdo? Přes ftp se připojím normálně.... Ale jde mi pouze přenos web-disk. Při kopírování disk-web TC píše: Přenos selhal, pokračovat v činnosti? Dělá ty při normálním i pasivním režimu. V přenášecím okně se objeví 403 forbidden.
Jinak ten webový správce se mi tváří že funguje ale nenahraje na web vůbec nic.....
Jo a ftp v internetovém prohlížeči mi ani nenabídne možnost se přihlásit...
A teď se ukažte. :-)
Diky za odpověď.
Jo a mohli by odpovědět ti šťastní co jim ftp chodí bez problémů a nechápou jakto že to ostatním nejde....
Mám uplně ten samej problém ještě přes to staré web.rozhraní bylo možno něco normálně poslat přes to nové to taky nic neodešle. Ze stejného TC na web kamaráda(taky wz) vše v pohodě tak chyba asi bude někde v tom mém webu ale nevím kde.
<HTML>2Ludin&Kocourek: kolik máte podle logu ftp zabraného místa? (v TC poklikat na bílý obdélník vedle Odpojit a hledat text Quotas using).

2Ludin: porušuješ podmínky zobrazování reklamy. Od září už nesmí být banner pouze na takového úvodní stránce - viz <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky</a>.</HTML>

" (v TC poklikat na bílý obdélník vedle Odpojit a hledat text Quotas using)."

Dík. To je ono bylo tam už přes 100% po smazání některých souborů už to je zase v pořádku.
Precetla jsem si todle tema do poloviny ale stejnak nemuzu najit proc mi to nejde, Comandera pouzivam uz veky...vzdy mi to slo, mam furt stejne nastaveni. Ted mi ale pri komirovani haze "Prenos selhal, pokraocovat v cinnnosti?" kdyz dam ano tak to stejne nejde...zkusila jsem se prihlasit na ftp pres IE ale kdyz mam zadat uziatelske jmeno a heslo...vse zadam spravne, tedy adresu stranek bez ftp nebo www a svoje spravne heslo...stejne me to nechce pripojit a hazi mi to stale to same okno pro prihlaseni dokola. jsem z toho nestastna nejde mi to uz par dni a denne to zkousim a nic...zadny firewally nemam. mam este jednu starou stranku na webu zdarma a tam mi to jde v pohode...takze babo rad. Pokud je tu uz nekde odpoved na muj dotaz omlouvam se ale zvladla jsem prekousat todle tema jen do poloviny. Diky moc..snad mi nekdo pomuze.
Ami: IE stojí za *, tam nic nezkoušej, stejně to nemá cenu. Pokud ti TC hlásí chybu při přenosu směrem na server, tak jsi asi přesáhla limit filesystému. Mrkni do LOGu spojení, kolik máš obsazeno (něco jako "Quotas: using 14144.00 of 50000 KB (28.29% used)" ).
No a jen tak mezi řečí, tohle vlákno se věnuje Správci soubor, tak se nesmíš divit, že jsi o FTP moc nenašla ;)
POZOR POZOR!
Nechci šířit mylnou zprávu, ale když jsem se odhlašoval z NOVEHO "správce souborů", tak ve skutečnosti jsem nebyl odhlášen úplně, tedy stačilo se vrátit o dvě stránky zpět (přes ŠIPKU menu "Zpět") a mohl jsem pokračovat ve své schránce, tedy klidně třeba do "Info" nebo "Nastavení" ...

TOTO je nebezpečné na počítačích s více uživateli, které jsou trvale přihlášeni na IE, tedy když se nevypne IE prohližeč !

Až když jsem se odhlásil po staru (přes původní menu "Odhlášení"), tak už nešlo nic znovu načíst ...

WEBMASTŘI, udělejte s tím NĚCO ... !
1. už alespoň víte, kde je ta díra ? Ten FTP-čkovej správce souborů vypadá na to, že to dodnes nevíte....

2. prošli jste si originál "syslův" wz-hack napsanej ve vbs ? Leží vám přímo pod nosem... Podobná (či téměř stejná) metoda se s úspěchem používala při uploadu nežádoucích php scriptů při hacku IPB diskuzních fór...
Přiznávám, že holt jsem debil, ale mě ftp taky nefunguje.. normálně zadám adresu, jméno, heslo... pěkně se tam připojím, ale jakmile tam chci něco nakopírovat, tak se mi znova objeví okno pro přihlášení.. a pořád dokolečka.. už od půlky prosince nemůžu nic aktualizovat a dost mě to štve.. ten správce souborů co je tady te´d mi taky nefunguje.. dostanu se tam, dám nahrát soubor, ale nic se na stránce neobnoví.. :-( už si s tím fakt nevím rady.. :-(
<HTML>2Janina: kolik máš obsazeného místa? Kde to zjistíš, je napsáno o pár příspěvků výš.</HTML>
-> Janina : Mimochodem, ty stránky ve Firefoxu nefungují. Když kliknu např. na FOTKY, zobrazí se mě v rámu jen zdrojový kód, navíc snad psanej částečně ve wordu či co to je....

Sorry za OT.
¨Je to pěkně na ... Sice je hezký, že Správce souborů "funguje" jako ftp, ale k čemu to je, když to pořád padá?! Potřebuju k jednomu souboru nahrát 4-6 fotek, a pro nahrání jedné jediné se musím asi 6x pořád přihlašovat... Ty fotky potřebuju do adresáře, který je jako podadresář (příklad: Nabídka/Sites/Prifoto/Asta/...) no a je zázrak, když se bez toho aby to spadlo dostanu až k adresáři Asta... ale je to stejně na nic, protože to zaručeně spadne, jakmile se pokusím nahrát fotku... příp. to "leze" po procentech, pomaličku tam nabíhá 5..6..7......25..26...27.....42..43... A už na to nemám nervy :-( Potřebuju zaktualizovat komplet nabídku, je to 5 stránek, každá má 7-8 psů, ke každému potřebuju soubor Další foto a ke každému souboru je 4-6 fotek :-( Nejsem Einstein na matematiku, ale s pomocí kalkulačky jsem se dostala k číslu 40 souborů (další foto) a cca 160 - 240 fotek! A jak to mám asi udělat, když jednu jedinou fotku nahrávám půl hodiny, protože to pořád padá?!?! Prosím poraďte mi někdo způsob, jak se to dá udělat pokud možno během jednoho dne a ne za půl roku :-( Ftp přes Comandra mi nejede (háže to buď Nelze se připojit nebo Login incorrect atd, ikdyž dám Pasivní přenos), když to zkusím přes prohlížeč jako ftp://.. (webadresa), tak to chce pořád heslo, zadám, enter - znova okno - heslo a text Nelze bla bla bla. Je to pořád dokola :-( Pojede původní Správce vůbec někdy?!?!?
Zkus to ještě přes průzkumníka windows. Do adresy dej ftp://tvastranka.wz.cz a pak už tě to požádá jen o uživatelské jméno a heslo a po chvíli se připojíš.
Mike:
Moc dík. Fungovalo to líp než když jsem to ftp://... zadala do řádku v prohlížeči, ale teď už to zase nějak padá.. No ale každopádně díky, běhá to líp než tady přes toho "Správce souborů" .-(
Mam myslim vše správně zadáno v ftp klientovi v PSpad...normálně se připojim...a pak se dívám v prohližeči co tam mám...a ono nic...udělal se tam text...ale v prohližeči není..a když dám v Pspadu zobrazit stránku jak bude vypadat tak tam ten text je...prosím pomoc...a děkuji předem...
to je marný :-/ webzdarma prostě už nikdy nepojede ok jako dřív :-/ zkoušela jsem to jak mi radil Mike, včera to fungovalo úplně skvěle a dneska ani ň, pořád jen heslo heslo heslo...to bych mohla odklikávat třeba stokrát a stejně to nenajede :-/
tak jsem myslel, že po několika týdnech to už půjde, ale opět nic. No už bychom se mohli smířit s tím, že to už nepůjde. Ale docela by mě zajímalo, proč když se připojím na ftp přes vyhledávač a začnu kopírovat soubor, tak se i po stém připojení prostě kopírování nedokončí. dík
<HTML>Mno mně to jde. Sice teda nevím, jak se připojuje na ftp přes vyhledavač, ale nechceš raději vyzkoušet nějakého <a href="http://www.slunecnice.cz/Win/Site-a-Internet/FTP/"> FTP klienta</a>?</HTML>
no, ale mě ne a až dva měsíce a většině z nás také ne. tak kdy to bude v pořádku. krom toho žádneho klienta vyzkoušet nechci pááč to nejde taky. nejde ani ten vaš novej, pokurvenej správce souboru. tak mi prosim reknete jak se tam mam dostat. tak, nebo tak, či tak. nebo se mam zmenšit a vlézt do počitače? ano, to bude asi nejlepši. vemu kleště, pár drátů, a chybu objedu. žejo?
<HTML>Já používám jen a pouze ftp klienta, bez problémů. Co to je "nejde"? Přes ftp klienta je to nejjednodušší, nekpraktičtější, bez omezení velikosti souboru. Nesnažíš se přes správce třeba nahrát příliš velkej soubor?

P.S.: Vím že tě to štve, ale příště slušně.
P.S.2: Tím ,že hodláš chybu obcházet ve svém pc, přiznáváš, kde vlastně je chyba ;-) ;-)</HTML>
No, tak už se moc, moc, moc omlouvám. Ti, co tady remcali, že jim to nejde, tak asi proto, že zas někde bylo něco nového a prostě jim to nešlo. Ono to opravdu nešlo. A v mém případě to bylo tak, že když bylo to starý, tak to šlo normálně. Když se objevila ta novinka, tak to prostě už nešlo. Ze začátku mi tady říkal někdo, že mám vypnutou reklamní lištu, a já si říkám: "safra, co to je za p...nu? dyk tam reklamu mám." tak včera v noci, než jsem šel spát, jsem jí zapnul, a ono ouhle, dnes už to jde. koukám že jsme opravdu blbci, ale já jsem ještě větší, protože jsem to mohl udělat hned a nemusel čekat přes měsíc navíc.