<b>Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006)</b>

Co to má být zas, že to ted nejde už vůbec
Jay Dany Dee: podle toho, ze po zapnuti listy to slo, bych rekl, ze mas zabrany vsechen prostor pro stranky. tim zapnutim listy se ti navysil, takze jsi nahravat mohl, ale uz jsi zase zapnil, tak nahravat nemuzes. ve starym spravci se zabrany prostor nekontroloval, takze tam to slo. jinak pokud ten problem resit nechces (žádneho klienta vyzkoušet nechci pááč to nejde taky), tak ti opravdu nemuzeme pomoct
a klidne bych se s tebou hadal, ze vetsine to jde
Ahoj, mám problém... mám na wz stránky fotoshooter.wz.cu a sokol-p7.wz.cz a nemohu se na ně dostat a aktualizovat je. Správce souborů nefunguje a FTP mi hlásí toto:
Connecting to ftp.wz.cz , 25 I 2007 21:09:09
< 220 ftp server ready
> USER fotoshooter.wz.cz
< 331 Password required for fotoshooter.wz.cz.
> PASS (hidden)
< 530 Login incorrect.
530 Login incorrect.
Connection closed

Přitom nastavený je správně. Na mých dalších stránkách (ruslit.wz.cz, ruslitmaterial.wz.cz) to funguje dobře... V čem by m,ohl být problém? Co s tím? Potřebuju aktualizovat...
<HTML>>>Connecting to ftp.wz.cz , 25 I 2007 21:09:09
To je špatně, jako server musíš vyplňovat příslušné uživatelské jméno, tedy fotoshooter.wz.cz (nebo v druhém případě sokol-p7.wz.cz). Přepiš si to i u ostatních, je to jediné správné nastavení, viz <a href="http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3">Podpora</a>.</HTML>
Tak sem vás chtěl pochválit že už to (konečně)
jede a zase s toho nic nebude...
Když kliknu na Správce souborů zobrazí se error 404...
nechcete se v tom konečně přestat šťourat?
Z mého pohledu byl starý správce souborů mnohem lepší než ten
co jste tam dali teď.
Michal: tak už jsem tě chtěl pochálit, že jsi dotal (konečně)
rozum a začal jsi používat FTP a zase z toho nic nebude...

Kdyby jsi začal používat FTP, tak by jsi problém neměl.
Ono kdyby se ten správce souborů odstranil úplně, byl by konečně klid. =)
Já mám taky problém. Celou dobu jsem nahrávala přes FTP a opravdu je to příjemnější než přes správce. Jenže teď mi jeden z PC na kterém dělám vždy po přihlášení hlásí že: PŘÍKAZ PORT SELHAL
Řekla bych, že připojená jsem, ale soubory a adresáře nevidím. Každopádně na jiném PC mi připojení přes FTP jde. Nevíte kde je problém?
Tom -> kamaráde...
ftp používám na nahrávání souborů.
SprávceSouborů (SS) používám výjmečně pro editaci...
Jenomže mám jednoho admina (kámoše) co neumí html ani php
a tak bude asi tezko editovvat neco na compu kdyz nema editory...
prave proto chci aby SS fungoval.
Vis vsichni proste nejsou tak chytri..
existujou i takove lamy a dokud tu sou tak se s nima musis
naucit zit :P
<HTML>2Iveta: zapni si tam pasivní režim.

2Michal: nemá editory? Nemá Poznámkový blok (Notepad)? Když to otevře v něm, tak imho je to to samý, jako když to otevře ve správci. Nebo pokud má TC, tak stačí F4.</HTML>
Díky moc, už funguju:-)
Nicméně webzdarma mi dost často vypadává a připojuje se někdy až na několikátý pokus.
Ale za pasivní režim moc, moc děkuju.
Zdravím Vás! Je sice hezké, že můžeme využít FTP server, ale při větších úpravách asi dřív zešílím než je provedu - narážím tím na jeho stabilitu. Nahraju jeden soubor (někdy naštěstí víc) a pak mi to snadne a vypíše chybu spojení a ať to zkusím znova. Když už mě odpojil po dvacátek fakt sem měl sto chutí rozflákat počítat:-D... Kdy bude funkční klasický rozhraní? Díky
K FTP připojení:

Mám problém s jedním ze dvou webů.
Jeden funguje v pořádku a FTP jde bez problémů.
Druhý zlobí - když se připojím přes FTP, jdou mi nahrávat soubory z webu do adresáře, ale nefunguje přenos z adresáře na web.

Co s tím? :o(
<HTML>2Nen: nemáš už náhodou zaplněný prostor? Dej sem log ftp, popř. si v něm najdi řádek Quotas using.... BTW porušuješ podmínky zobrazování reklamy (spenatky.wz.cz).</HTML>
Thalia:

Ano? A čím je porušuju?
Na obou mám zaplou reklamu na první stránce + tu úzkou reklamní lištu nahoře na každé stránce.
Weby fungují samostatně, podle pravidel. Neskladují se v nich zbytečné soubory, odkazy jsou funkční.
takže nechápu v čem je problém.

Jediný problém vidím ve vleklé chybě systému, která znepříjemňuje život většině tady.
<HTML>2Nen: cituji z podmínek ;-)
"Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou."</HTML>
Bohužel ftp používat umím,stejně se z žádného prohlížeče nemohu připojit,
A doufám,že první strana mého webu není špatně,mám tam pár informací,obrázek a to klasické vstupte.Zrovna nedávno jsem dělala aktualizaci,tak doufám.že tam nemám ani zbytečné soubory.
<HTML>2Jana: kdybys četla téma <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=51700&t=51700"><b>Výpadek serveru mars</b></a>, které je hned na hlavní straně sekce, a ne tohle, které bylo už buhví kde (a teď je bohužel zase na první straně), tak bys věděla, proč to nejede. Teď už by to mělo jít. Co se týče úvodní strany, já osobně bych řekla, že to tak může být. Příště prosím nevytahovat takhle stará témata.</HTML>
<HTML>Thalia: Jana do tebou zmíněného vlákna i přispívala. Ale podle příspěvků soudím, že se WZ zprovoznilo někdy mezi 2:00 a 8:00, takže je možné, že teď už to Janě funguje. Je třeba příspěvky v této situaci brát trochu s rezervou.

<small>I tak Janě tak trochu vyčítám, že si nedala pět a pět dohromady - dá rozum, že pokud nejede server, asi těžko se dostanu na FTP (nebo do správce souborů, který ale s tím FTP pracuje).</small></HTML>
<HTML>Nípal: podobných situací už jsem pár zažila, takže s rezervou to určitě beru ;-) Jenže tohle je už dost staré téma a už teď ho imho <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=51649&t=51649" style="text-decoration: underline">někdo</a> bere vážně.</HTML>
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně kopírování stránek.Proč se mi pár souborů nakopíruje a pak to najednou padne, musím se znovu připojit a kopírovat znova.Až se mi to konečně podaří celé nahrát a potřebuju něco umazat, tak mi to sice hodí jestli to chci opravdu smazat,tak dám ano,ale soubor tam stále zůstává.Je nějaké řešení?Zkoušel jsem i jiné ftp klienty,ale pořád nic.Díky
A mám nastavenou reklamu v dolní části stránek a stále se mi drží nahoře. Jak s ní dolu?Díky