<b>Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006)</b>

mam jednu otazku: AKO DLHO?
<HTML>Nevím jak tobě, ale mně správce už funguje.</HTML>
Super, už to jde. Díky a omluva, už mi z toho ujížděly nervy, v poslední době je toho na mě nějak celkově moc...Ale s FTP fakt neumím, ani nevím o co jde a nevím, proč se to učit, když ten správce souborů je jasný a jednoduchý...
>> proč se to učit
pokud to byla otazka, tak odpovedi: protoze ftp
- je pohodlnejsi
- je jednodussi
- je spolehlivejsi
- umoznuje pracovat s vice soubory naraz (nahravat, mazat...)
- ma obecne vice funkci
- jeho pouzivani je asi tak stejne obtizne jako pouzivani spravce souboru
Díky bohu, že alespoň administrace funguje, ale přesto bych chtěl vědět, kdy začne fungovat ftp přenos, stále mi nefunguje. Díky
<HTML>2Michal: co to znamená, že nefunguje? Připojíš se nebo nepřipojíš? Můžeš sem dát log ftp?</HTML>
<HTML>upraveno</HTML>
Chtěl bych se zeptat, jak je možné zjistit FTP adresu mých stránek. Mám totiž FTP klienta v prohlížeči Mozilla Firefox, ale ten mi mou FTP adresu nezjistí.
Děkuji
<HTML>FTP server je stejný jako tvoje uživatelské jméno, tedy charmedp4.wz.cz (v prohlížeči asi ftp://charmedp4.wz.cz).</HTML>
Tak jsem to zkusil a když zadám své uživatelské jméno a heslo píše mi to: login incorrect
charmedp4: tak to asi zadavas blbe. co tam zadavas? adresu, jmeno
Chce to po mě jen uživatelské jméno a heslo. Zadám jméno i heslo a dám OK. Pak mi tam ale naskočí login incorrect.
přes ftp to bez problémů funguje a je to rychlejší než přes správce souborů
Hele, když s tim maj všichni takovej problém, necvhcete tady (vy WZmasteři) rozjet WebFTP? Myslim že by to byl solidní kompromis...;-)
Dobrý den. FTP nepoužívám. Můžu se zeptat, kdy bude správce opět fungovat? Alespoň zhruba...Děkuji
..mě ten výpadek udělal docela radost.. ..dříf sem proklínal Total Commandera a vůbec se mi nelíbil a teĎ ho zbožňuju.. :-) všechno zlé je i pro něco dobré :-)
já jsem ftp taky nepoužíval ale zjistil jsem že je to přes něj mnohem lepší
<HTML>Výborně, takových lidí víc :)</HTML>
Ach jo, zrovna dnes jsem si udělal den na to, abych si na stránkách provedl hodně aktualizací...Půjde ten správce souborů ještě dneska?
charmedp4: byla bys tak laskava a napsala sem PRESNE A KONKRETNE co tam zadavas? a taky adresu, na kterou se snazis pripojit = kterou zadavas
Dík za radu. Je to jednoduché a funguje to :)
Už delší dobu mám problém se připojovat přes FTP.
Nejprve mě přestalo fungovat spojení na ina.wz.cz, i když přes web rozhraní se připojím ( tzn. zadávám dobře jméno i heslo ), teď se mě to samé stalo na na stanoviste.wz.cz
Opravdu by mě zajímalo v čem je chyba,když to fungovalo bez problémů.
Dík za radu

Martin
To sem na svých stránkách udělal a nepomohlo to.....
Martin: to je dost malo informaci. posli aspon chybovou hlasku, lepe log spojeni. a taky jak mas spojeni nastaveny = co zadavas jako adresu, uzivatelsky jmeno
Ne každý ftp ovládá a ne každý je tak inteligentní, aby to pochopil (ano, mluvím o sobě). Proto se ptám, kdy bude opět funkční správce souborů?