<b>Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006)</b>

Díky za typ, právě se mi podařilo udělat aktualizaci stránek a s klidem mohu odjet oslavit konec roku a oslavit příchod roku nového. Díky. Ota
Potřebuju už jenom jednu věc. Jak mám přes Total Commander zjistit URL adresu k obrázku ?
to tobě myslím Richard radil o albsolutních a relativních cestách - přes FTP a tedy přes TC URL zjisti nejde.Zkus ještě dostudovat tohle - bude ti to připadat stejně senzační jako to objevené FTP
http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=adresa
jak zjistit url? no jednoduse: kam to nahrajes, takovy je url ;-) no fakt
priklad: nahrajes "obrazek.jpg" do adresare "obrazky" v korenovem (= nejvyssim) adresari. url pak je kkratibor.wz.cz/obrazky/obrazek.jpg no a protoze to je v ramci tvyho webu, tak pises jenom /obrazky/obrazek.jpg (to / tady znamena korenovy adresar). tady to mas posany lip a s obrazkama: http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=adresa
<HTML>ona ale asi doma nebude mit apache a nevim co udela adresa: /obrazky/
takze bych spis doporucoval jen: obrazky/</HTML>
mněl bych dotaz jestli to funguje i na Avant Browser a popřípadně kde
Rampa: Jakykoli program podporujici FTP prenos. Avant Browser je v podstate nastavba Internet exploreru, takze tam to jde tusim taky.
Richard: no jo, pravda. ja se do toho nechtel moc zamotat, kdyby ta stranka byla v nejakym podadresari...
<HTML>Tonik: pravda :)
radeji uz to nebude resit, dokud nenapise ze to porad nejde :)</HTML>
V řádu dní...takže, od 12.12 se ještě nic nezměnilo?
Pojede administrace běžným způsobem ještě někdy, nebo už se ke stránkám nikdy nesostanu?

PS:O FTP slyšet nechci, zajímá mě jak dlouho ještě nebudu mít přístup ke svým souborům.....jelikož JE TO NUTNÉ!

Děkuji :o(
Svuj web spravuji zatim vyhradne pres ftp. Pouzivam Windows Commander. Mam problem, ze mi spojeni vzdy po docela kratke dobe spadne - podle hlasky ho ukoncuje server. Pri prenosu malych souboru to ani tak nevadi, i kdyz me to stve, porad se prihlasovat a zjistovat, ktery ze souboru nedosel cely. Ted ale potrebuji dostat na web nekolik velkych souboru (nejvetsi asi 20MB), coz neni timto zpusobem mozne. Nejvetsi soubor, ktery se mi podarilo na stranky zkopirovat, mel asi 700kB. Rozhodl jsem se tedy, ze vyjimecne pouziju vaseho spravce souboru.... a on je mimo provoz. Zkousel jsem i spojeni pres IE a pres program Smart FTP Client, v obou pripadech se stejnym vysledkem. K internetu jsem pripojeny pres Karneval. FTP pouzivam rad, muze mi nekdo s problemem vypadavani spojeni poradit?
Trochu jsem pročítala tuhle bouřlivou diskuzi a rozhodla jsem se taky požádat o pomoc :) Kapacita zde je 50 MB pokud se nepletu, a já mám zabráno zhruba 17 MB. Přesto mi nejde přes ftp vůbec nahrávat. Občas se stává to, že to po mě chce neustále přihlášení a když dám storno, data se normálně přenáší dál. Ale teď tabulka s přihlášením naskakuje pořád a když ji odkliknu tak naskočí chyba nebo ještě líp ani se k těm svým souborům nedostanu. Kde může být chyba? nejsem žádný odborník, takže vážně nevím :) Děkuju.
<HTML>Nen: Kdyby sis misto otazky "kdy uz to pojede" rekl "jak to udelat abych se ke strance dostal" mohl jsi mit uz davno vyhrano.
Jina cesta ale bohuzel zatim neni</HTML>
Nen:
>> zajímá mě jak dlouho ještě nebudu mít přístup ke svým souborům
ke svym souborum mas pristup (pres ftp). ze ho nechces vyuzivat je tvoje minus.
toto je druha odstavka spravce, takze od 12.12. to nekolik dni jelo a ted to je zase odstaveny

David: pres spravce stejne nenahrajes soubor vetsi jak 2MB
Proč nikdo neodpovi mně?
<HTML>Ája: jaka chyba "naskoci"?</HTML>
Aha, už sem to rozluštila :D Přesáhla jsem limit, zapomněla jsem započitat to, co je ve složkách :D Tak děkuju stejně :D
Hmmmm, no je to dost nepříjemný, našel sem si dóóóst krkolomnou cestu, jak aspoň částečně aktualizovat, ale fakt to musí bejt uzavřený tak nutně? ;-/

Jo a eště jeden dotaz, pls: Bude to už prosím prosím prosím funkční o Silvestr? ;-/
To Tonik: Diky za info o tech 2MB.
Dulezity pro me ale neni ani tak dozvedet se, jak to nejde udelat, ale jak to udelat pujde. Potrebuju tam dostat soubor o velikosti 20MB. Jak?
Stacilo by vedet, jak docilit toho, aby to ftp porad nepadalo.
David: příčina by mohla být to, že je server přetížený, někde tu bylo zmíněno 150000 uživatelů - možná zkusit se připojit někdy ve 3 ráno, že by pomohlo, možná ...
Tak nyní už souhlasím, že FTP je milionkrát lepší než správce souborů. Dříve když jsem chtěl nahrát třeba 10 souborů, musel jsem jako blbec dokolečka dávat procházet->najít v počítači soubor->nahrát->čekat než se nahraje->procházet->........Teď jednoduše přetáhnu všechny soubory za 5 vteřin. Díky výpadku srávce souborů jsem se naučil zacházet s FTP a je to opravdu milionkrát lepší.
chápu že takových otázek máte víc a že Vám už lezou na nervy...ale kdy doděláte správce souborů...již několik dní se tam nemůžu dostat.
Vím o ftp a umím s ním zacházet ovšem mnohem pohodlněji se mi upravují soubory pomocí položky edit,to je jeden z důvodů proč jsem k Vám přešel od konkurečního poskytovatele free hostingu.
Předem děkuji za odpověď.
Nové soubopry nahrávám přes ftp ale rád je upravuju pomocí edit ;)
diky vam sem zacla pouzivat ftp.. je to pohodlnejsi i kdyz mi to porad pada...ale rada bych se prihlasila normalne pres webove rozhrani.. lip se mi tak upravuji odkazy.. kdy uz to teda pujde? aspon priblizne