<b>Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006)</b>

už je to dobrý...FTP jde...chyba byla,že jsem měla zabraného moc místa ...přes 100 MB :D takže už to nahrává v pohodě.
Píše mi to:
----------
Connect to: (29.12.2006 12:47:46)
hostname=svobodne-belorusko.wz.cz
username=svobodne-belorusko.wz.cz
startdir=
svobodne-belorusko.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
USER svobodne-belorusko.wz.cz
OFFLINE
----------
Connect to: (29.12.2006 12:48:03)
hostname=svobodne-belorusko.wz.cz
username=svobodne-belorusko.wz.cz
startdir=
svobodne-belorusko.wz.cz=195.122.194.232
220 ftp server ready
USER svobodne-belorusko.wz.cz
331 Password required for svobodne-belorusko.wz.cz.
PASS *
230-Access granted for svobodne-belorusko.wz.cz.
Last login on 2006-12-29 12:46:46 from 195.113.15.68.
230 Quotas: using 16816.00 of 50000 KB (33.63% used)
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
AUTH TLS
PBSZ
PROT
211 End
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Adresář
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (195,122,194,232,149,162).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Stahuje se
Čekáme na server...
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 16816.00 of 50000 KB (33.63% used)
FP neznám.Není při při pokusu o kopírování toho souboru plyn03.htm ten soubor otevřen, to kopírování zajišťuje nějaký pomocník ve FP?
a nechceš si založit nové téma?
->Rellik:Díky
Od ftp mě právě drží to, že mam zabráno přes 200% prostoru... ;-/
cetl jsem to dukladne, a jen me zarazilo, ze je konec mesice a stale to nefunguje.

dale nefunguje ciste pripojeni pres firefox (orezana verze) jo a mimochodem ani to nezkousejte u IW FTP Client...

jo a mohl bych se zeptat proc to nejde? nejake zmeny ci co? thomas b.
co to je orezana verze?
ftp://thomas.euweb.cz:heslo@thomas.euweb.cz ti nefunguje?
Už zase, nebo ještě pořád?
...ftp používam a nemam s nim problém, ale chybí mi editace přímo na wz (opravuju tam ňáký pravopisný chyby a sem tam něco dopíšu) a nebaví mě se pořád dokola připojovat přes ftp kvůli pár písmenkům.
Kdy by asi mohl fungovat?

thx
SAKRA, proč to furt nejde?!? Příště nás laskavě informujte, lepší správce s chybou, než žádnej správce, teď mi kvůli vam lidi nechoděj na net, a budu jako blbej ukazovat svoje silvestrovský přání až vo čtrnáct dní pozdějš, jestli vůbec budu, GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
Hmmm, asi to vode mě neni fér, kdybych si hned nezaplnil přes 250% stránky... Ale proč, když si tam dam ten reklamní proužek navíc, se mi i místo nezvýší o těch slibovaných 100 MB?!? Tím by mi, mě napadá, mohlo začít fachat ftp...
kdy už to pude
hmmm... tak nějak orientačně... bude to vůbec někdy fungovat jako dříve?
Mno, ale už by to celkem chtělo... ;-/
Sice jsem si nepřečetl celou tuto diskusi, ale přispěji i já svým názorem.
Také jsem nadával na nemožnost vložení aktualizace www stránek, ale poté co jsem se dostal do "tajů" Windows Commandera, tak na něj nedám dopustit. Je to mnohem rychlejší a i pohodlnější. Takže za sebe říkám jednoznačně Windows Commander !
Pěkný nový rok 2007 všem ;-)
Jak dlouho to tedy bude dočasně nedostupné. Přes FTP to neumím. Děkuji za odpověd.
:( zhřešil sem...
zkoušel jsem si udělat webku u konkurence...
...no nic stejně je to tam nedořešené nelíbilo se mi to...
Musím Vás pochválit ;)
Máte to tady líp jak graficky tak i podporu..
Dokonce i spravvování souborů tady bylo mnohem lepší...
prostě od Vás neodstoupím ani kdyby jste mně vyhazovali :D
Jste prostě nej ;)
*bylo a doufám že bude i nadalé takže k tématu...
Bude to vůbec někdy?
Chápu že takových dotazů máte víc a lezou vám na nervy...
ale přesto:
Kdy ho doděláte a proč jste ho vůbec rozkopali?
Díky za odpověď.
Taky mi už přetekla trpělivost a snažím se skamarádit s Total Commanderem. Ale pořád mi to píše PORT SELHAL. Co s tím, nevíte?
Ježin to není možný! X lidí tu po vás chce jen jedno... Vědět cca kdy to asi půjde! To nám nemůžete odpovědět?!
wiwi - zapni si pasivní režim přenosu
(http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34)

Reiny: v 21. století je možné všechno, kdyby to chtěli napsat tak by to asi už napsali, nemyslíš?
Yuhůůůůů! Já magor si toho před tim nevšim, je to supr, už mužu aktualizovat!

Návod pro ty, kterým nejde FTP kvůli přeplněnému prostoru:

1. Přihlašte se.

2. Zůstaňte na administraci, a klikněte na nastavení.

3. Jděte na Nastavení reklamy.

4. Úplně dole si nechte nevratně zobrazit reklamní proužek nahoře na všech stránkách. Neni to nic tak hroznýho, jako širokej normální pruh reklamy, jen se úplně nahoře zobrazí taková malilililičkatá lištička, u který si ešče mužete vybrat svoju barvu... ;-)

5. Počkejte max. 2 hodiny.

6. Zkuste si otevřít FTP. Pokud nemáte zaplněno přes 150 MB, tak by již mělo být možno přetahovat soubory.

7. Gratuluji! Mužete s radostí aktualizovat... ;-) Snad to aspoň někomu pomohlo...
Musím říci že už mě to také štve že správce souborů nejede:-(.Ale nemůžu s tím nic dělat jen čekat.Chápu že spoustu lidí z webzdarma určitě pracuje na chybě a snaží se.Já to oceňuji a jsem rád že webzdarma existuje a jsem s ním spokojen.
jooo tak koukám že to nefunguje dost dlouho.
ví vůbec někdo důvod thohle výpadku?
Přes FTP prostě nahrávat nechci!
Sice nahrávám na svoji doménu jen obrázky ale stejně!
tak doufám a čakám že to brzy bude v pořádku....
:-((((
Chci se pouze zeptat KDY asi správce souborů pojede protože já i spoustu dalších lidí by to docela uvítalo a taky si myslím že FTP polovině nejede takže prosím o ujasnění termínu kdy to pojede a taky jestli mi můžete říci proč to všechno vlastně nejede protože jsem stoho docela mimo!Děkuji předem za odpověď
to je fakt vtip... radíte tu, jak dělat všechno přes ftp... mno dobře, ale to by to nesmělo taky pořád padat... takhle je to celý úplně na dvě věci...
stabilita, předsevzetí pro nový rok?