Správce souborů hlásí Fatal error: Cannot instantiate non-existent class

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: adodb_mysql in /home/web/admin.wz.cz/inc/adodb.inc.php on line 3211 nevite pls nekdo co s tim? nedostanu se do spravce souboru jinak vsude jo... thx :-)
Mám stejný problém. Takže je jasný, že chyba není na naší straně.
ok diky za uklidneni > takze hezky Vanoce X-D vsem <
pise mi to to iste, dufam ze to v najblizsej dobe poriesia
Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: adodb_mysql in /home/web/admin.wz.cz/inc/adodb.inc.php on line 3211

:ˇ( mě to taky píše
me bohuzel taky :-(
<HTML>Asi nějaký výpadek. Používejte zatím <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a>.</HTML>
hm tak to sem rád protože mě to taky nejde
Pres FTP pres totala se mi taky nedari se pripojit.....
taky ani pře to mi to nejde
Mě to taky nejde.
zase maj problém asi přejdu na ic to je pořád něco ... taky mi to píše : Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: adodb_mysql in /home/web/admin.wz.cz/inc/adodb.inc.php on line 3211 .. =(
mě to přes ftp jde
Mám ten stejný problém a přes ftp mi nejde nahrávat. Můžu jenom stahovat, ale tam nenahraju ani soubor, který má 14kb. Takže mám teď pomrvený stránky. Už je to od včera, psal jsem mail aminoj, ale ten s tím zatím nic nedělá...
<HTML>O problemu se vi, jak to bude mozne odstrani se</HTML>
Přes Total Commander to fpoho podle návodu jde. A to jsem se tak připojil poprvé ;-)
to Richard: thx :-) asi je zbytecny se ptat kdy asi?
no mě to teda taky nejde.. díkes za webzdarma no.. :-/
ide to cez FTP!

len si musite editovat pripojenie a zaskrknut tam ten pasivny rezim
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
nahral sem soubory pres ftp a nejsou tam :ˇ(
tak potom neviem, mne to cely den neslo, pred chvilou som to prestavil podla toho navodu a ide to v pohode
uz frci i spravce :-DDD thx :-)
Taky mi správce souborů nefunguje a v počítači nemám místo na to, abych tam cokoli instalovala :-( Můžu vědět, kdy to bude fungovat? Poslední dobou to je samý výpadek.
<HTML>2Alena: tak zkus ftp přes prohlížeč - ftp://edgar.unas.cz:heslo@edgar.unas.cz</HTML>
Thalio, díky :-) Prohlížeč mi načetl složku, ale jak to z ní nahraju na web?