Nemuzu se pripojit pres Total Commander

Nemuzu se pripojit pres ftp. Total Commander odpovida: 500 Illegal PORT command, co mam delat?
<HTML>Zaskrtni Pasivni rezim prenosu</HTML>
Dekuji moc za rychlou odpoved. Je 2.30. Pozehnane Vanoce a hodne milosti od Jezise Krista - Pana a Spasitele! Dik.
Hm, a proč ses neobrátil o pomoc k "vyšší" instanci? :-)
"Vyssi instance" nam posila lidi aby nam pomahali :)
JJ - budu se modlit, aby mi nespadly wokna LOL
Super :-) Pojd na chat na tu stranku www.dobrypastyr.wz.cz, mam jeste jiny problem... :)
<HTML>"Vyssi instance" mi nedovolila jit spat abych ti mohl odpovedet...

Cekam jeste nejakou otazku jelikoz stale nemohu usnout :(</HTML>
<HTML>Já jsem tu také, připravena, abych ti mohla pomoci.</HTML>
<HTML>To bude nejaka zkouska :)</HTML>
<HTML>Asi zkouška, jak dlouho vydržíme čekat, abychom mohli pomoct :-)</HTML>
hlásí mi to že čas pro připojení vypršel ... čo stým? :-(
bamboocha: bud mas spatne zadanou adresu nebo si to blokujes firewallem
taktez dekuji, podobny problem me trapil obcasne ale dlouho :)
Dobrý den vespolek..mám jaksi drobnější problém a před tím,než napíšu přímo na e-mail těchto stránek si chci ověřit,zda je to možné vyřešit i prostřednictvím fóra...takže: nejen,že mi od jisté doby nejde připojení přes Totalcmd,ale ani přes správce souborů na webzdarma...přitom mé stránky nebyly zrušeny-stále fungují...nemá někdo představu,či radu co s tím?...
...předem díky za všechny případné odpovědi...
má představa je nastavit správně parametry FTP připojení v TC.
viděl jsi: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Všechny Vás zdravím. Vidím, že už to tady bylo mockrát, no mám stejný problém. Nejde mi připojení ani přes FTP - parametry zadávám přesně jak je uvedeno v "návodu" - ani přes web.prohlížeč, zadám adresu ftp://... a pak to vyžaduje uživ.jméno a heslo, to zadám, a objeví se že jméno není platné či tak něco.. :-(
Opravdu nutně pořebuju stránky zaktualizovat a vložit nové údaje, ale nevím jak, jelikož ani jedna vaianta zde doporučovaná mi nefunguje :-(
Prosím poraďte.
když všechno děláš správně a nefunguje to tak to je každá rada drahá.
co já vím, tak FTP přístup muže být ze strany WZ zablokován (stránky jsou funkční - pozná se to v logu FTP připojení), u ftp připojení se může také jednat o vyčerpaný prostor na webu, komunikaci může rušit něco mezi PC a servrem - firewall na PC nebo proxy server postytovatele připojení, velmi často však tvrzení, že vše dělám správně není pravda.
objeví se že jméno není platné či tak něco.. - dobré by také bylo uvést přesné znění chybové hlášky
Hlásí mi to:
K serveru FTP se nelze připojit pomocí zadaného uživatelského jména a hesla :-(
Teď jsem se na chvíli připojila, ale když jsem "hrábla" do indexu, tak mi to hodilo: Chyba..Ověřte oprávnění...
A je to v pr... protože celej index najednou neexistuje a tím jsou stránky nefunkční :-((( Do pr... s tím :-(
http://loztrebic.wz.cz/ , mě tu teď funguje.
Jedno z pravidel tvorby stránek je, že se needitují na servru, pak ty problémy s hrabáním odpadají, zkus přejit na tento způsob
Rozumím tomu tak, že to jednou jde a pak zase ne se stejnými parametry?
No teď jsem tam ten index nějakým zázrakem dostala zpátky. A ž na to kašlu, nemám na to nervy :-)))
Já dělám web vždycky přes Správce souborů, normálně si otevřu soubor *.html a úpravy píšu rovnou v tom, pak jen Uložit a je to to. FTP je pro mě španělská vesnice, nikdy jsem s ním nedělala, tak proto s tím bojuju :-)
zkus to brát tak, že webový server není editor souborů, měl by posílat uživatelum stránky. Pokud jsou stránky jen v HTML tam není přece žádný problém editovat je u sebe na PC a výsledné stránky nahrávat na server - má to tu výhudu, že pokud to ze servru z nějakého důvodu zmizí je to disku v PC
no, jelikož už se mi několikrát stalo, že nějaký soubor prostě :zmizel: - resp. najednou byl prázdný, prostě z ničeho nic 0 kB a nezájem, odchod na párek... Tak jsem všechny soubory pro jistotu zazálohovala. Jenže já nerada používám FrontPage, s Goldenem neumím, takže nepohodlnější, nejjednodušší a nejrychlejší (pro mě, protože už jsem se to tak naučila) je upravovat přímo na wz.. :-( Jsem webmaster totální amatér, takže sjem ráda, že ty stránky vypadají aspoň tak jak vypadají :-) Občas něco nového udělám ve FrontPagu a pak to jen na wz nahraju, ale 95% všeho jsou aktualizace, to znamená smazat umístěný zvíře, přidat nové..a to je jednodušší dělat přímo ve Správci... :-)
No jak říkám, index je zaktualizovaný, zpráva že jsou nějaký trable tam je taky, a dál už na to kašlu, až to pojede tak to pojede :-) A když bude něco akutního, tak snad se mi znova podaří připojit přes maxthona jako ftp://...bla bla bla.
Dík za pomoc. E.