Nejde mi připojení ftp přes Total Comander 6.01

pls lidi pomožte nejde mi to připojit dělal jsem to podle návodu a píše mi to

hostitelský počítač nebyl nalezen

a přitom tam píšu tohle

Relace: airsoft-tym.wz.cz
Hostitel: airsoft-tym.wz.cz
Jméno už: airsoft-tym.wz.cz
Heslo:
Místní adřesář: E:/z_internetu

a ono to píš tohle

Connect to: (27.12.2006 12:11:39)
Hostname=airsoft-tym.wz.cz
Username=airsoft-tym.wz.cz
Startdir=

hostitelský počítač nebyl nalezen
Nekdo blokuje spojeni mezi tebou a serverem. Na vine je vetsinou firewall. Pokud jej mas, tak povol port 21(FTP), nebo jej docasne vypni.
Jak změtit nebo povolit ten port ?
jo mno tak to tim nebude myslim tim firewallem .. ja ho mam vyplej porad mno a dokonce jsem i zkusila ho zapnout a povolit port 21 ... jo a 2 Martin : mno pokud mas xpecka tak start -> nastaveni -> ovladaci panely -> Brána firewall systému windows -> výjmky -> přidat port....ha vypada to že někdo má stejný problém jako já... a myslím že mi dva nejsme sami ..
Relace: airsoft-tym.wz.cz
Hostitel: ftp.wz.cz
Jméno už: airsoft-tym.wz.cz
Heslo:
Místní adřesář: E:/z_internetu

mělo by to fungovat...=)
Nepomohlo nic a ještě se nemůžu dostat pomocí FTP na další svoje weby.Přes web to jde,myslím že chyba je na WZ....
jojo: FTP hostitel je stejny jako uzivatelske jmeno, zadny ftp.wz.cz nebo ftp.webzdarma.cz tam nema co delat
Zadal jsem výjimku ve firewallu, nicméně mi TC neustále píše "530 login incorrect" Podle návodu z WZ mám vše správně nastaveno..... jenom to prostě nechodí..... mám z toho v hlavě total error...
Fanclubgrock: jak mas vyplneny parametry pripojeni? dej sem log spojeni.
pravdepodobne, lebo to nejde ani mne! a uz ma to paradne sere!
<HTML>2Katie: jestli máme poradit, tak potřebujem vědět víc věcí, než že to nejde.</HTML>
ale neviem preco mi to na novej stranke ide... ale na starej nie a zadavam presne to iste... ibaze tam mi napise, ze casove spojenie vyprsalo alebo tak! firewall nemam...
Co chceš vědět? User je zadán dobře , password je zadán dobře a píše to chybu 530 ( o které tady píše každý ) tak co ještě máme konkrétně napsat
Ozvi se a pokud tomu problému to pomůže, tak budu jen rád...
nejsou v hesle háčky a čárky?
Mám stejný problém jako všichni přede mnou... Nemůžu nahrát nový souboru ani přes webový rozhraní, které je podle toho co mi to píše dočasně nefunkčí, ani přes FTP (zkoušel jsem to jak přes Total Commander, tak přes IWFTPort). Furt stejná chyba. Normálně se to zaloguje, ale když to chce načíst adresáře, tak to hledá dvě minutky a nic... Prosím poraďte...
log FTP připojení?
pro DS : háčky a čárky do jmen a hesel nepoužívám

Jinak sem si všiml, že účet se zablokuje pokud je tam moc dat - Ha Ha
Já mám z těch 50MB obsazených 9MB a další data si můžu nahrát tak maximálně....

Kdyby na náš problém zareagoval někdo z WZ !