Reklama - nezobrazuje se

Dobrý den
Na www.smart.wz.cz se mi nezobrazují reklaní banery. Reklamní lišta ( prostor pro reklamu ) však zůstala zachována i když má z nepochopitelných důvodů dvojnásobnou výšku. Nerad bych měl kvůli tomu nějaké potíže , poraďte jak reklamu vrátit, děkuji.
PS - jsem začátečník
listu i reklamu tam mas... reklamu dokonce 2x tak nevim kde si dosel na to ze se nezobrazuje?!
Hmm.. máš pravdu, vtip je v tom, že na mých stránkách se reklama taky nezobrazuje. A ani na jiných... A to jsem index.php dneska nahrával už nepočítaně krát...
Ano mě se taky nezobrazuje. Já nechci porušovat pravidla, ale ona tam opravdu zmizela sama. Prosím co mam udělat, aby se mě ukazovala. Děkuji za odpověď
No tak reklama se nezobrazuje jenom v internetu Exploreru, lae v SeaMonkey se to ukazuje.
musím oponovat, nezobrazuje, nezobrazuje a nezobrazuje. A nezáleží na prohlížeči a nezobrazuje ani u tebe, vyčisti si cache v prohlížeči.
Nahrál jsem znovu Index.php a už tam tu lištu pro reklamu mám jen jednu tak jak to má být. Reklamu v tom, ale nevidím ani IE ani v Mozille Fiefox :-(
smart.wz.cz: reklamu u tebe vidim
No, taky se mi nezobrazuje reklama ... jsem rad ze to neni jen muj problem a je videt, ze v tom systemu jsou jiste trhliny :-(
Mne se tez nezobrazuje...mam naprosto jednoduchy stranky...jedina velka tabulka. Reklama nikde. Zaclo to tim, kdyz jsem pridal toplist statistiky, ale nejspis to s tim nesouvisi.
U tebe ta reklama je ;-) máš ji dole.
zkopiroval jsem ji tam z jinych stranek...doufam, ze to je v ramci pravidel vporadku...kdyz ji tam nemam, server mi ji tam sam neprida...
>> zkopiroval jsem ji tam z jinych stranek...doufam, ze to je v ramci pravidel vporadku
tak to bych zrovna nerekl, ze je to ok...
Myslíš já bych to taky asi udělal...Ale nevim.
<HTML>To už se tu kdysi probíralo, jestli se kód banneru může zkopírovat z jiných stránek a závěrem bylo, že ne.</HTML>
Je to pravda, provnaval jsem zdrojaky ruznych reklam stranek na wz.cz a je pravda, ze tam jsou nejaka ID, takze jsem to radeji opet smazal. budeme muset pockat az se robot probere z posilvetrovske kocoviny a zacne pridavat reklamu.
prave sem obnovila stranky a upravila obsah a to vcetne indexu.
a reklamni lista je pryc. tak by me zajimalo, jestli si ji tam posleze robot prida sam, ci jestli mam problem ja.
nerada bych prisla o ucet, dobrovolnici by me utloukli
<HTML>2bida: ne, robot ji nepřidá sám. Zkus nahrát index několikrát znovu, banner se vkládá pouze při nahrávání. Stane se, že se nevloží hned při prvním nahrání. A až budeš příště stránky zase upravovat, tak si ten kód někam ulož a pak ho zkopíruj zpět na patřičné místo. Tím si ušetříš tyhle problémy ;-)

Jen taková poznámka - nevím jak moc odpovídá ta úvodní strana podmínkám zobrazování reklamy. Já osobně bych ten banner dala až na http://kralovedvorskaarnika.wz.cz/aktualne.html.</HTML>
Heh jaký kód myslíš :D trošku jsem to nepochopil s tím kódem... Mohl by jsi to prosím tě vysvětlit trochu jinak. Díky
<HTML>Myslím zdrojový kód reklamy, který se vloží do souboru tam, kde se má banner zobrazovat. Jakmile se ti jednou někam vloží, tak si ho můžeš zazálohovat a v případě problému (pro tu danou doménu) nakopírovat tam, kde se zrovna nebude chtít vložit sám robotem při nahrávání.</HTML>
na forumforum.wz.cz se mi nezobrazuje reklama, nevíte jak tento problém odstranit?
PS: nic jsem s indexu nesmazal
Tek: ten problém mám taky. Zobrazuje se mi pouze reklamní lišta, ale reklamní banner ne..Přes FTP jsem hlavní stránku nahrál už asi 1000x a stejně to nepomohlo. Stránky dělám v Publisher ale vždy to normálně fungovalo a reklama se mi vkládala sama. Vypadá to že problém je na wz...
no mě se nezobrazuje ani lišta :-(
ja to nakonec vyresil tak, ze jsem nekde vystrachal hodne stare zalohy stranek, ktere byly kdysi porizeny tak, ze byly stahnuty primo z webu. Z nich jsem vzal kod reklamy a ten nahral do svych (novych) stranek. To by snad melo byt v poradku, nebot ty stare stranky byly na stejne domene (a tedy i stejnem uctu na wz). Uploadem pres ftp se skutecne reklama nevlozi. Alespon ne v techto dnech. Doporucuji proto muj postup.
je tu i reseni pro ty co nemaji tu moznost ? nemaji kod reklamy na svoji domenu ? sem asi nahranej, takhle bez reklamy na strankach me za chvilku smazou :/