EASY MOD na WZ

Hojte, ani za boha nemuzu instalovat Easy Mod na svoje forum...

Vzdy kdyz se dostanu k vyplnovani pristupu na FTP a tam vyplnim vse jak ma byt.... tak mi to vyflusne chybu, ze je pripojeni k FTP chybne a nejde mi to ani na 21 ani 353 portu :( Help plssss
btw sory za ten nadpis velkym pismem :)
(formatted for forum posting)

[quote="EM installer v0.3.0"]
[b]EM status:[/b] New Install
[b]phpBB version:[/b] 2.0.21
[b]Working Dir:[/b] /3w/xf.cz/g/guardiansoflight/forum/admin/mods/easymod
[b]Install Step:[/b] 3
[b]Mode:[/b] debug


[quote="The Error"]
[color=green][b]No error.[/b][/color]
[/quote]


[b]Permissions:[/b] (including system errors)
read access :: [b][color=green]OK[/color][/b]
write access :: [b][color=green]OK[/color][/b]
root path write :: [b][color=green]OK[/color][/b]
chmod access :: [b][color=green]OK[/color][/b]
unlink access :: [b][color=green]OK[/color][/b]
mkdir access :: [b][color=green]OK[/color][/b]
tmp path write :: [b]No[/b]
FTP extension :: [b][color=green]OK[/color][/b]
Safe Mode :: [b]ON[/b]
copy access :: [b]No[/b]


[b]Additional System Information:[/b]

[b]System:[/b] Linux mars.webzdarma.cz 2.6.11-1.1369_FC4smp #1 SMP Thu Jun 2 23:08:39 EDT 2005 i686
[b]Configure Command:[/b] './configure' '--with-apxs2=/opt/apache-2.0.48/bin/apxs' '--prefix=/usr/local' '--with-config-file-path=/etc/httpd' '--enable-memory-limit' '--enable-safe-mode' '--with-gdbm' '--with-mysql=/usr' '--with-gd' '--with-ttf' '--enable-gd-native-ttf' '--with-freetype-dir=/usr' '--with-png-dir=/usr' '--with-jpeg-dir=/usr' '--with-tiff-dir=/usr' '--with-gettext' '--enable-bcmath' '--enable-exif' '--with-dom' '--with-sablot-js' '--with-dom-xslt' '--enable-xslt' '--with-dom-exslt' '--with-xslt-sablot' '--enable-trans-sid' '--enable-ftp' '--with-expat-dir=/usr' '--with-imap' '--with-imap-ssl' '--with-iconv' '--with-zip' '--with-zlib' '--enable-inline-optimalizations' '--enable-mbstring' '--enable-mbregex' '--disable-posix'
[b]PHP version:[/b] 4.3.4
[b]register_globals:[/b] ON
[b]magic_quotes_gpc:[/b] ON
[b]magic_quotes_runtime:[/b] OFF
[b]allow_url_fopen:[/b] OFF
[b]sockets_support:[/b] N/A


[b]Recommendations:[/b]
[b]write:[/b] server
[b]move:[/b] automatizované FTP

[b]Selected settings:[/b]
[b]write:[/b]
[b]move:[/b]
[b]ftp dir:[/b]
[b]ftp host:[/b]
[b]ftp port:[/b] 0
[b]ftp debug:[/b] false
[b]ftp ext:[/b]
[b]ftp cache:[/b] false

[b]CWD Listing:[/b]
[code]
drwxrwxrwx .
drwxrwxrwx ..
drwxrwxrwx languages
-rwxrwxrwx easymod_install.php
drwxrwxrwx em_includes
-rwxrwxrwx easymod_display_functions.php
-rw-rw-r-- easymod.gif
drwxrwxrwx includes
drwxrwxrwx templates
[/code]


[b]Not testing FTP since it is not being used.[/b]
[/quote]
to téma nejspíš neodpovídá problému - myslím, že problém bude s FTP a ne s Easy modem. A o FTP je tady spousta spousta thradů.
To mas pravdu, problem s FTP je :D Easy mod problem neni, ale kdyz mi nejde to co je tu v tom milionu threadu na tema FTP.... Shrnme FTP bezi pres TCMD coz mi taky de, z prohlizece mi FTP nejde vubec... A v tomto pripade se proste na to FTP nedostanu, tak nevim co mam kde povolit nebo nepovolit, instaluju EM dle tutorialu na phpbb.cz a tem to slo, tak nevim.... :( Mozna je na case odhodit problemy za hlavu a zaplatit si domenu a kvalitni hosting nebo fakt nevim :-|
Mimochodem me este napadlo, ze potom co sem na radu zde uvedenou vyse prolez zpetne prispevky desitek lidi volajicich, ze jim nende FTP, tak nevim no, cim to je, cim to je :-)

Ale zajimalo by me esli mi zde nekdo pomuze nejak smysluplne :D Fakt moc by me to zajimalo, proste to nejde a nejde a ja to chci a chci a ono nic a nic :(
mozna sem blbej a natvrlej, ale jakou chybu ti to vyhodi?

v tom reportu akorat vidim ze je vsechno OK, a No error
Mno ono uz je to jedno, bo sem si uvedomil, ze je na WZ jako na jinych freehostingach aktivovany safe_mod takze to beztak nepude, tak budu muset mody instalovat rucne :-P