Problém " Chyba 404 - soubor nebyl nalezen "

Mám tu chybu po zadání adresy http://hc-pehrimov-8tr.wz.cz/ se objeví hláška:
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravdědobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto.

, i přesto že je vše nahrané přes FTP v Total Commanderu můžu upravovat každý soubor jak chci ale přesto to nejde

Prosím o nějaké nazory a rady.... Děkuji


A ještě když se chci normálně připojit na " správce souborů " tak se tam objevuje tato

hláška: [ ale tak to asi každému ]

Webove rozhrani je docasne odstavene, pouzijte prosim FTP. Pokud mate problemy s pouzitim FTP, nestydte se nam napsat s uvedenim maxima podrobnosti (vase nastaveni, chybove hlasky nebo klidne kompletni log ftp spojeni). Dekuji.
to je jasny, chybi ti index... uvodni stranku kerou chces aby se zobrazovala prvni musis pojmenovat index, a bacha musi to bej malejma pismenama, a to i pripona, .html .html nebo .php... a krom toho kdyz se trosku rozhlidnes tak topicu s timhle problemem je tu pozehnane, kdyz uz nectete faq
ne tak to fakt nee taková BIG lama nejsem
zkus zamerit nejaky jiny soubor ktery tam mas jestli pojede, jinak v nicem jinem chyba byt nemuze, poradne to skontroluj
na http://hc-pehrimov-8tr.wz.cz index normalne funguje, ale dalsi stranky nejdou. mas spatne adresy - neodpovidaji skutecnemu nazvu a umisteni souboru
tak se na to koukněte jo? http://zadrvo.ic.cz/wz.jpg
smarja, to ale musis nahrat vsechno, ne jenom index.html
vsechny soubory co mas v panelu napravo zkopiruj na FTP a pojede ti to (mozna)

PS: v nazvech souboru se vyhejbej mezeram a diakritice, zrovnatak je dobry psat vsechno malejma pismenkama (jak nazev tak odkaz)
to neni zas tak pravda, aby se neco ukazalo ti staci klidne jenom index
přesně tak proč bych tam měl nahrávat všechno?když sem to tam měl a stejně to nešlo ale tak když se tady psalo že tam nemám index tak sem vám tady ukázal že tam index mám.Já už nějakou tu dobu stránky dělám, ale tohle že by se nezobrazovali soubory které tam mám nahrané tak to fakt nee
dobrý den,

mám dost problém. Měl jsem zřízeno diskusní forum pod cestou
www.martinforum.wz.cz/forum/index.php

ještě včera běželo, i když dost pomalu.

Dnes mi to hlásí, že soubor neexistuje , resp. chybu 404 :-( domlouvám si tam dost důležitou věc a nedaří se mi to rozchodit :-(

nevíte v čem je problém?

Děkuji za odpověď
dokonce když se chci na ten účet přihlásit, tak to píše že onen účet neexistuje :-(
Opravdu ti to nejde a máš tam prázdný objekty.

Porovnej adresu uváděnou pod objektem (vlastnosti obrázku) a skutečnost uloženou na serveru.
Zřejmě se odkazuješ na obrázky a stránky, který tam prostě nejsou

Držím ti palce a uvidíš, že na to přijdeš !
M.
<HTML>zbz: vypadá to na zrušený účet martinforum.wz.cz, důvod ti ale já nepovím. Adresa jde znovu zaregistrovat, takže si ji můžeš obnovit a asi by to chtělo přečíst si podmínky, jestlis přeci jen něco neporušoval.</HTML>
Thalia:

popravdě řečeno, nové forum pro mě není moc řešení. Měl jsem tam poměrně hodně věcí.

Co se pravidel týče, nejsem si vědom žádného porušení a hlavně, mi přijde slušné, pokud k porušení dojde tak mi napsat, že to a to se nelíbí. Znovu opakuji nejsem si vědom žádného porušení, ale i tak mě měli upozornit, ne smazat komplet má data s účtu, kteýr jsem si zaregistroval. Včera bylo hodně těžké se tam dostat a vubec něco dělta, takže předpokládám, že je tam nějaký technický problém.

Odkaz je určitě správně, nic jsem na foru neměnil a tudíž nechápu proč by to nemělo fungovat, chjo je to fakt divné. Je tu někdo z podpory?
<HTML>Můžeš si zkusit napsat na email podpory (viz Kontakt), co se s webem stalo. Já to jen odhaduju. Stát se to mě, tak web znovu zaregistruju, nahraju zálohu a jedu dál. A pokud vím, pokud dojde k vážnému porušení pravidel, tak se maže bez upozornění. Samozřejmě nevím, o co šlo v tvém případě.</HTML>