! RYCHLOST !

Dobrý den.
Jsem správce třídního webu tercie:

Adresa:
3a-gvh.wz.cz
3a = 3. A (tercie)
gvh = (G)ymnázium (V)áclava (H)raběte, Hořovice

Mám problém s rychlostí webu. Zkuste schválně otevřít adresu <a href="http://3a-gvh.wz.cz">3a-gvh.wz.cz</a>. Uvidíte, že se stránky hledají a otevírají asi 2 minuty (mám 157,98 kBps). Nešlo by stím něco udělat?

Data:
Jazyk: PHP
OS: Unix
Prostor: 50 MB

Děkuji za rychlou odpověď.

PS:
Nešel by navýšit prostor například vytvořením např. adres:
data1-3a-gvh.wz.cz
data2-3a-gvh.wz.cz
.
.

.




Lukáš Mojžíš
>> Nešel by navýšit prostor například vytvořením např. adres
slo ;-) ale je to poruseni podminek => okamzity vymaz. zapni si listu a mas 150MB
me se to otevre normalne teda... mam 3mbit... ale myslim ze to bude tim ze cela stranka je jeden velkej script :] nac takovou jednoduchou vec delat tak slozite
a pokud jde o to ze se dlouho hleda jak rikas, tak to nehleda ale provadi detekci rozliseni, coz je asi ten nejvetsi lag :] coz takhle dat tam proste stranku s vyberem rozliseni kdyz uz ti o to jde
jj, navic ta detekce rozliseni ani poradne nefunguje (detekujes velikost plochy celyho monitoru misto velikosti plochy pro vykresleni stranky). zkusil bych misto toho ten layout postavit tak, aby se sam prizpusoboval velikosti okna.
>>>> Nešel by navýšit prostor například vytvořením např. adres
>>slo ;-) ale je to poruseni podminek => okamzity vymaz. zapni si listu a mas 150MB

Aha... Alepřijde mi divný, že bych mšl na třídních stránkách reklamu na sexshop... :)



>>me se to otevre normalne teda... mam 3mbit... ale myslim ze to bude tim ze cela stranka je jeden velkej script :] nac takovou jednoduchou vec delat tak slozite

Mám prostě rád, že když chci upravit menu, upravuju left.php, přihlašování: right.php...



>>a pokud jde o to ze se dlouho hleda jak rikas, tak to nehleda ale provadi detekci rozliseni, coz je asi ten nejvetsi lag :] coz takhle dat tam proste stranku s vyberem rozliseni kdyz uz ti o to jde

Detekce rozlišení funguje pro fullscreen... napiš mail a já ti pošlu zdroj...



>>jj, navic ta detekce rozliseni ani poradne nefunguje (detekujes velikost plochy celyho monitoru misto velikosti plochy pro vykresleni stranky). zkusil bych misto toho ten layout postavit tak, aby se sam prizpusoboval velikosti okna.

Na toto téma bych se stebou docena chtěl bavit... A jak to chceš udělat to autopřispůsobování?...

Lukáš Mojžíš
Jo a test rychlosti podobnej dsl.cz/rychlost.php je na mých stránkách na
3a-gvh.wz.cz/rychlost.php a zkuste ty rychlosti porovnat...
>> Aha... Alepřijde mi divný, že bych mšl na třídních stránkách reklamu na sexshop... :)
pozadej si o detskou verzi listy bez sexu

autoprizpusobovani: zkus se podivat na muj web a menit velikost okna. akorat uz moc nevim, jak jsem to udelal, ale nekde v tom css to tam bude. samozrejme to neni dokonaly a ma to asi par omezeni, ale prijde mi to rozhodne lepsi

jo a nastuduj si rozdil mezi class a id

btw kde mas reklamu?
Vím já? Asi jako u ostatních... někde v hajzlu... =>... Ne, vážně, já jí nevyndaval.
Toníku...

zarovnání:
http://tonik.webz.cz/styly/layout.css

#levy {float:left; width:135px; margin:0; padding:0; overflow:hidden}
||
V
float:left

Já jsem zkušenej hacker :) a tema přesměrkama jsem se pros.s.s...kousal B->
dík...
to je fakt, obchazis reklamu, i kdyby mela bejt na ty uvodni strance s automatickym presmerovanim, tak to je stejny jak kdybys ji tam nemel, dsotanes dylít :O(
Ses lama a ne hacker takovy praseci skripty sem uz dliuho nevidel...
ElectriX uplne to samy, uvodni stranka s reklamou a presmerovanim, a virou v to ze na to nikdo nepride, hm asi to tu neni moc prisne hlidany :]