v PHPmyadminu nejde nahrát soubor

v PHPmyadminu na mysql.webzdarma.cz nejde nahrát textový soubor *.sql,

vždy se vykoná SQL příkaz, který je nad ním a to klikám na to správné druhé tlačítko. Posílám nekomprimovaný soubor, kompresi dávám na žádná. Vždy se provede jen ten hloupý query "SELECT * FROM `rs_clanky` WHERE 1"

že by problém po upgradu PHPmyadmina?


zkuste s tím prosím něco udělat, mám vymyzanou DB a teď data do ní nemůžu nalít!

rdx - at - centrum.cz
Mám tentýž problém. vymazal jsem databázi, chci nahrát novou variantu, kterou mám uloženou v textovém souboru s příponou sql a nic. napíše mi to "Žádný SQL dotaz" nebo tak nějak a nic se neimportuje. databázi jsem exportoval ze svého phpmyadmina a nikdy s tím nebyl problém až dnes.

Trošku mě uklidňuje že chyba tedy asi nebude u mě.

snad se to brzy vyřeší.
Což takhle dát si špenát ... eh teda otevřít ten soubor a jeho obsah vložit do pole pro zápis SQL dotazu? To by nešlo?
mockrát díky za radu, tohle prošlo :-) sice i tak to v PHPmyAdminu hlásí nějaké chyby a nelze prohlížet obsahy tabulek, ale web mi jede. ještě jednou moc díky
myslím, že tvůj špenát je hodně od věci, ne-li přímo hloupý

když mám soubor *.sql s několika tisíci řádky, tak když to zkusíš (jako že já se o to už pokoušel) zjistíš, že to prostě nejde. Webový prohlížeč zamrzne nad tolika řádky co mu chci vnutit


rdx - at - centrum.cz

já tedy osobně bych stále žádal o opravu PhpMyAdmina, správce Webzdarma.cz
<HTML>2radja: s kolika tisíci? Na wz jsou limity počtu dotazů:
počet dotazů za hodinu ... 8000
Co tak ten sql soubor rozdělit na několik menších a nahrát to postupně?</HTML>
již se musím opravit, nahrávání SQL souborů již funguje, děkuji za opravu.

2 Thalia:
dotazů tolik asi nebude, soubor má cca 6800 řádků, ale dotazů je cca 700

ale právě pro počet řádků to nešlo přes clipboard vložit do formuláře, tak jak to navrhoval Tom
rajda:
tak to ale nebude phpMyAdminem, ani mým špenátem, ale tvým strojem.
Já sice nemám zrovna výkřik moderních technologií, ale není pro mě problém pracovat s databázemi o velikosti několika GB.
Tvrdit, že máš 7000 řádků, 700 dotazů a prohlížeč to nezvládá považuji za úplnou blbost.

Takže se musím ohradit; můj špenát není hloupý, hloupý je spíše ten, kdo nedokáže pochopit podstatu věci, případně si domyslet něco jako to, co navrhovala např. Thalia.