Nenečtení obrázků

Udělal jsem stranky a do nich jsem vložil fotografie.Ale když stránky otevřu tak tam mam pouze rameček s křižkem přitom jsem je do WZ nahral prosim o radu.
Hned první obrázek na úvodní stránce je obrázek <rejp>jakési</rejp>. lokomotivy, že?
Jde o tohle: wz.cz je casesensitive, tudíž je rozdíl mezi obrazek.jpg a obrazek.JPG a Obrazek.Jpg. Změň si přípony všech obrázků na malá písmena a potom to půjde (snad).
DIK
zalozil jsem si stranku a jen skusebne sem si tam dal sablonu a nezobrazuji se obrazky skousel sem je prejmenovat a taky to nejde. nevim co s tim prosim poradte
Michal: takhle nemám moc šancí pomoci. Nemám křišťálovou kouli, abych věděl, jak a kam jsi je uložil. Zkontroluj si velká malá písmena v názvech, příponách i adresářích; případně zkontroluj správnost adresy.
Jinak: zkoušel jsem, jestli existuje složka /img, ve které by podle zdroje měly být obrázky a složka neexistuje (takže kde asi bude chyba ;).
Musíš mít na webu v kořeni (hlavním adresáři) nahranej soubor NA01441_.wmf
Ale "wmf" IMHO neni úplně ten správnej formát pro obrázky na webu - lépe: png, gif, jpeg