Nejde se pripojit pres FTP

Chtel bych pozadat o opetovne zprovozneni pristupu pres FTP na tipy.unas.cz .
Patrne jsem nevhodne pouzil funkci chmod za coz se omlouvam a od te doby se nelze pres FTP pripojit. 530 login incorect
Dekiji Petr
<HTML>Co takhle kouknout o pár řádků níž, kde je stejné téma a nezakládat nová?
Jako hostitele máš vyplněno co? ftp.webzdarma.cz? To už je ale několik let zastaralé a jako hostitel je třeba vyplnit název tvého webu, tedy tipy.unas.cz.</HTML>
To bych to sem nepsal. Pripojuji se samozrejme spravne. Chce si to precist cele. Patrne jsem nevhodne pouzil funkci chmod.......
<HTML>Přečetla jsem si to celé, ale aby to bylo chmodem, si nedokážu představit. Jakože se ti podařilo změnit chmod na tvém kořenovém adresáři? :-)
A přes správce souborů se tam dostaneš?</HTML>
Ja nemuzu overit co tam v cyklu chmod provedl. Nedostanu se tam nijak.
Taky nejak nechapu jak by to mohlo zmenit prava v korenovem adresari. Navic jsem pouzil chmod 777. Ale proste po spusteni toho scriptu se nelze pripojit.
Pro otestovani: ftp tipy.unas.cz
user:tipy.unas.cz
pass:
<HTML>Zkusím to, heslo jsem dala raději pryč.</HTML>
<HTML>Tak jsem zpátky :-) Taky se nepřipojím, ani přes správce na webftp. Takže problém bude opravdu jinde. Napsala jsem adminovi (i heslo, tak ho neměň) a jak budu mít odpověď, tak ti sem dám vědět.
A promiň moji první reakci, poslední dobou je tu spousta stejných témat.</HTML>
<HTML>2Petr: Opraveno, už to funguje.</HTML>
Mnohokrat dekuji za ochotu. Petr
Mam opet ten samy problem (Nemoznost prihlasit se pres FTP). A pres zasah administratora to pravdepodobne nejde vyresit. Dekuji za vstricnost Petr
<HTML>V takovém případě piš rovnou na podpora@webzdarma.cz.</HTML>
Tam jsem uz 2x psal a nic
<HTML>Opraveno.</HTML>
Mnohokrat dekuju. Jste zlato.