FTP prenos nefunguje?

Pls ked dam v total comanderi prihlasit sa tak mi vipise "LIST GET DIRECTORY" je tam aj tlacitko Cancel dlho sa nic nedeje a potom sa mi ukaze prazne okno. Preco ved na webe mam subori.
Dalej ked idem cez webftp co je na webzdarma a ked chcem nahrat 2.8MB subor dlho dava nacitat a potom napise dole hotovo ale subor tam nemam? pls help me
<HTML>Pasivní režim máš zaplý?
Ad 2.8MB soubor přes webftp - zkus to kdyžtak znova, už by to mohlo jít (byla navýšena max. velikost uploadovaného souboru ze 2 na 5MB). Ale být tebou používám raději totalcom, je to pohodlnější.</HTML>
dik uz ide ked som zapol passive dik
Zdravím, mám problém, že když chci přes TC nahrát soubor, tak mi to napíše: CHYBA PŘENOSU. Co s tím? Díky za odpověď ...
<HTML>Zřejmě nedostatek místa. Podívej se do logu ftp, kolik máš obsazeno.</HTML>
ee, tím to není .. Nejde mi to od tý doby, co jste to předělávali ... Nejde mi ani editovat ... Prostě nic ....
Archerius: zapni si pasivní režim
Zdravím... Mám problém a nevím, co s tím. Používám FTP Commander, ale nejde mi připojit se přes FTP. Pasivní režim mám zapnutý... Píše to: 530 login incorrect
<HTML>Máš jako server vyplněný název webu, tedy předpokládám narovinu.wz.cz?</HTML>
Ano...
už mi to funguje...