PHP-RS a reklama

Nejsem si jistý jestli mi na stránkách správně funguje zobrazování reklamy www.tucna.kvalitne.cz Mám zatrženo "dole" ale stejně se mi zobrazuje dole jen v indexu... Dále bych chtěl vědět jestli jde nějak zařídit zobrazování vaši reklamy jako banner v RS (kvůli zachování designu), který bych třeba umístil dole nad zápatí. Děkuji za odpověď
Zobrazovat reklamu nad patičkou? Žádný problém (viz moje stránky)
Zobrazuje se jenom na indexu? Tak ten kód <!-REKLAMA-WZ-> (nebo jak to je) nakopíruj na všechny stránky, ne?
Reklama jenom na indexu - jo to je samozřejmě logické, jde mi jen o o to jeslti to musím udělat aby bylo vše OK nebo jestli to tak můžu nechat
A mimochodem jak udělat vložení nad záhlaví když používám to RS? Robot mi reklamu pořád cpe do indexu a já bych ji potřeboval hodit do šablony
V pravidlech je jasně napsáno, že reklama musí být na <duraz>všech stránkách dole</duraz>, nebo na <duraz>nejnavštěvovanější stránce nahoře</duraz>. Ty jaksi máš něco mezi; tudíž porušuješ pravidla. Doporučuji ti, aby jsi to napravil, nebo aby si's zálohoval web ;)
No jo, čekal jsem že když je na to takový DURAZ že si to robot ohlídá sám ("reklama bude vložena do všech php souborů..."). Ten kód stačí vložit úplně dole do šablony a už je to OK , jenže jde teda nějak zařídit aby se mi v tom případě necpal do indexu?
Tak pokud máš reklamu nastavenou pouze na úvodní stránce nahoře, tak si prostě vlož kód do šablony. Taky používám redakční systém, a taky to tak mám => fachá normálně.
To mám nechat relamu nahranou v indexu a ještě ji mám přidat do šablony?
jéééééžiši. Reklam musí být [very bold text] vidět [very bold text] na úvodní stránce nahoře. Takže pokud máš v kořenovém adresáři index, ve kterým je [i] pouze [/i] <? include "podadresar/estepodadresar/adalsipodadresar/trebasoubor.php"; ?> tak stačí mít reklamu pouze nahoře v tom trebasouboru.php. Gómeš?
No tak já bych ji chtěl hlavně dole (jako ty na stránkách). Nechápu proč pořád píšeš o reklamě nahoře? A ptal jsem se jestli jde zařídit aby se mi v RS zobrazila reklama nad zápatím (musela by teda být součástí RS) a ne jak to udělat aby se mi zobrazovala dole nebo nahoře
mike: nemodli se, nemá to cenu ;)

tucna: reklamu si můžeš umístit kam chceš, stačí jí jenom posunout v kódu (v šaboně) tam, kde jí chceš. Vezmu za příklad můj web. Chci mít reklamu dole ale protože web skládám z include(); tak bych měl na jedné stránce těch reklam několik. Tudíž jsem si v nastavení zapnul "reklama nahoře", zadal cestu k souboru, ve kterém má být reklama (já: reklama.htm - soubor obsahující jen a pouze tuto reklamu) a když skládám stránku, tak do ní ještě přidám tu reklamu. Příklad:
<?
include 'hlavicka.inc';
include 'obsah.php';
include 'reklama.htm';
include 'paticka.htm';
?>
(je to sice PHP injection jak vyšitý, ale což, jde jen o příklad)

Chápeš?