Nahrání stránek

No takže jsem úplný nováček co se tohodle týče a když jsem stráky vytvoři ve frontpagy a publikoval je pres nej, tak mi to napsalo tohle:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.


co mam dělat? poraď te prosím
<HTML>Přímo do kořenového adresáře musíš nahrát soubor s názvem index.html (či index.htm či index.php). Zřejmě tam nemáš ani jeden z těchto souborů a proto to píše tuto chybu.</HTML>
jeste dejme tomu že jsem úplný začátečník ... co je to ten kořenový adresář? kde ho najdu?
<HTML>Kořenový adresář je nejvyšší adresář tvého webu. Když se přihlásíš na ftp nebo do správce souborů, tak budeš přímo v něm. Svou úvodní stránku si pojmenuj index.html a nahrej ji tam.</HTML>
Já tam mam na indexu odkaz, a ten nefunguje, prý soubor nebyl nalezen, ale to je blbost, protože tam prostě je!
sweet-lennie: blbost to není, když ti to napíše, že tam není, tak tam prostě není i kdyby jsi se kdoví co ... ;)
Opakuji se: server je case sensitive!

1) porušuješ podmínky reklamy
2) ono hlavni.html funguje, ale ten tvůj pochybnej frameset ne.
3) nepíše se <frame neme=" , ale <frame nAme=" ...
4) framy obecně stojí za prd
5) no radši už nic ...
no jako, já tomu pořád nemůžu přijít na kloub. moje hlavní menu jsem uložil a je pojmenované index.htm ale kdyz to tam publikuju tak mi to porad pise ze mam spatne zdrojovy adresar bo co. co mam delat? co delam spatne?
no uz nepotrebuju poradit sem to nejak zvladl pres spravce souboru ... :)) ale dikes vsem za pomoc
no nahrání stránek jsem vyřešil, ale nezobrazují se mi tam obrázky. Co mam delat?
precist si odpoved na faq.webzdarma.cz