Nejde mi vlozit soubor na stránky.

Dobrý den mohl by mi nekdo poradit co se deje když sem mel na strankach index, ten sem si stahnul z5 abych v nem opravil chybu v textu a kdyz sem ho chtel vložit na zpátek tak přes správce souboru mi to napíše že soubor byl vložen a neni tam a přes FTP kdyz ho necham vlozit tak to po mě chce neustále heslo kdyz se ten index začne přesouvat. poradte mi prosím...
Můžeš sem dát log ftp spojení?
no rad bych ho sem dal ale vůbec netušim co to je ale kdyz mi to řekneš tak to sem dám.
Adam Kriesche: jak přenášíš data PC-> SERVER a zpět?
a) Tím šmejdem v administraci? Tak to se ani nedivím
b) Pommocí FTP (http://cs.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol) ?
A co máš za FTP klienta?
FTP log je něco jako:
220 ftp server ready
USER manual.wz.cz
331 Password required for manual.wz.cz.
PASS (password not shown)
230-Access granted for manual.wz.cz.
Last login on 2007-01-23 21:35:03 from 195.225.73.66.
230 Quotas: using 14644.00 of 50000 KB (29.29% used)
PWD
257 "/" is current directory.
Když to nakopíruješ sem (pozor u řádku "331 Password ..." může být zobrazeno tvé heslo, to když tak smaž), tak ti z toho někdo určitě řekne kde je chyba.
no skoušel sem to přes administraci a pres to to nešlo tak sem to vzdal.
a přes FTP si normalne otevřu ftp.moje uzivatelke jmeno.wz.cz a pak zadam heslo-to me normalně prihlásí a kdyz tam dam neco vkladat tak to chce po me furt heslo a nikdy to tam neskopíruje a vubec uz nevim co s tim:-(
Podruhé: co máš za klienta? Jestli používáš Explorer (tfůj!), tak se ti ani nedivím. Byl jsem jednou donucen editovat můj web na Win a ještě ke všemu používat Explorer a nikdy více, dělalo mi to taky. Holt IE je šmejd ;)
mno pouzivam explorer, můžeš mi teda nejakej doporučit? se z toho asi jinak zbláznim. díky moc.
No, já osobně mám oblíbenej FireFTP, ale je to doplněk Firefoxu. Já osobně to využívám proto, že to mám na tři způsoby:
1) standart v Linuxu
2) standart ve Windows
3) Portable verzi na Flash

Ale pokud chceš, tak zagůgli, nebo navštiv Gigamanii a určitě něco najdeš ;)
Potřeboval bych poradit, už asi 1/2 roku mi stránky jdou v pohodě, po delší době (asi 2 měsíce) jsem se sem přihlásil a zkoušel nahrát soubor ... .html. Normálně jako vždy přes správce souborů,dám nahrát soubor a něco načte, ale soubor se nepřiloží, skoro to samé zkouším přes Total Comander a udělá mi to to samé.Prosil bych o radu.Děkuji
Tomas: Hadam na prekroceni limitu. Podivej se do FTP logu co rika Quotas..
Pokud jsi nad limitu, tak lze jen mazat. Pod limitu muzes dale pridavat. Pokud mas 50MB, muzes uvazovat o navyseni az na 150MB.

PS: Tom: Budu stourat ;) Spravne je standard. Standartu pouziva pouze prezident ;)
Tomík: vždyť já sem taky prezident zeměkoule! =D
Jo, máš pravdu standard je to.

Tomas: viz Tomík: plno. Mrkni na FTP log na řádek Quotas. Pokud budeš mít plno, umaž, nebo navyš prostor. Pokud jsi ještě limit nedosáhl, tak bůh ví co se kde zase posralo... ;)

BTW: v TC je log cituji "bílý obdélníček vedle tlačítka odpojit"