Kvýpadkům čelem

Týden prroblém s ftp i Admin mysql
To co mě snad nejvíc ničí na tomto hostingu nejsou jeho výpadky ale postoj k nim.
To je opravdu normální dělat mrtvého brouka?
To je problém napsat noticku na ůvodní stránce ano máme problém řešíme to?
Kolik lidí se trápí než ji dojde že problém není u nich?
Děkuji všem profesionálním obhajovačům webuzdarma kteří,jak je obvyklé
budou jistě webzdarma hájit :)
Právě takové potíže udělají z "usera" profíka :-)
Když tady budeš déle - zvykneš si (anebo prchneš).
Mám na WZ několik webů. Denně používám FTP a phpMyAdmin. Za poslední týden jsem nezaznamenal výpadek. Samozřejmě tady nejsdem 24 hod. denně.
Už jsem včer omrákaval profi hostingy,třeba je to taktika webuzdarma :)
Já mám taktéž povícero adres a v admin rozhraní MYSQL nejsem schopen vymazat databázi a často se mi stává že jednou jsou tabulky vidět a po druhé ne.... a při přenossu FTP jsou stálé výpadky které končí tím že mě nepustí vůbec.
Net mi jde dobře tak nevím
to mi z niceho nic nejde zapisovat do knihy hostu (php a mySql). Nacitat z ni jde, takze je pripojeny, ale jakmile se da vlozit prispevek, tak to nic neudela...
Už mám hosting i domenu na Savaně,hlavně mi neříkejte že je to stejné :)
pulnicek: a nemas spis nestabilni pripojeni? prenosy z WZ, zvlaste pri praci s DB nebo FTP, nejsou zrovna rychle a nekdy staci chvilicka velmi slabeho spojeni (napr. u WiFi) a je po prenosu...
Zpravuji na WZ několik prezentací,marně zkouším přihlášení,když se zadaří,tak mi to po chvilce napíše,že se přenos nezdařil............
Ano,už koukám po profi hostingu a registraci domény,neboť tento přístup se mi vůbec nelíbí!
Tak napíšu-bohužel,nejde to,nejde a hotovo.A ne valit lidem do hlavy nesmysly.
jó profi hosting je profi hosting a chudák server nebo servery, které se starají doménu wz.cz
...k lesu čelem, k Ivanovi zády!
<HTML>>>tak mi to po chvilce napíše,že se přenos nezdařil
A nemáš už zaplněný prostor? Mně jede ftp bez problémů.</HTML>
ds: taky jsem si na to vzpomněl =)
BTW: jsou i profi hostingy, které WZ nesahají ani do pasu. Znám, klidně jim udělám reklamu :)

Lenka: já sice Spravuji jenom dvě domény, ale s FTP problémy nemám:
mrkni na nastavení: máš zapnutý pasivní režim? Pokud ne, zapni. Pokud ano, problém bude někde jinde než ve WZ.
Dík za rady či za přitakání těm co nečtou pozorně už méně...
Webuzdarma jsem vděčen za možnost si zkusit admin práci.
Ale neznamená to že "darovanému koni na zuby nehleď...
A dostupnost webu zdarma hlavně co se týká provozovaní webu s MYSQL
se brutálně zhoršila je někde na 80 %...
Nemám nikoho potřebu přesvědčovat jen je škoda toho co jsem psal v
počátku tj.
Proč se s námi více nekomunikuje?
Nevím jak dlouho tady zůstane tato poznámka ale...
Dnes mi byl smáznut celý web včetně MYSQL bez varování bez důvodů.
Zobrazování reklamy bylo ok
Doména raduza.wz.cz byla uvolněna udělal jsem si novou registraci.
ta proběhla ok.a vzápětí znovu zablokováno....
Je mi jasné že má admin hodně problému s přijímáním kritiky ale mstít se?
Po dvou letech provozování hezký rozchod....
<HTML>Ja vidim ze raduza.wz.cz jede.. ?</HTML>
Mne se zda, ze jede i hudba.wz.cz. To to pulnicek tak rychle obnovil ze zalohy nebo to tam furt bylo?
Jen raduza.wz.cz se to týkalo,ta pozornost....
A uvěříte tomu až se to stane vám, proč k tomu došlo co jsem porušil, netuším?
Je to taková sebereflexe do zdi.
Když jsem tu dříve četl ,že někdo hudroval že mu byl smáznut web,přiznám se že jsem si myslel, že postižený jistě ví za co.
A kdo ví jestli nekecá....
Kdybych měl potřebu někoho přesvědčovat stačilo by poslat včerejši novou registraci domeny, kterou jsem předtím 2 roky měl propůjčenou.
howg
pulnicek:

Jak vidím, jsi na webzdarma skutečně nabroušený. Možná bude nejjednodušší, když na WZ zanevřeš úplně a opustíš jej, když Ti dělá naschvály. Možná bude lepší zkusit nějaký placený hosting. Jen Tě musím z vlastní zkušenosti upozornit, že si u mnoha hostingů o moc nepomůžes (já nesmím jmenovat, někdo by mohl tvrdit, že dělám reklamu nebo pošpiňuji něčí jméno), např. co se týče disable-functions, MySQL-access-limit, možnost zasílání e-mailů, nastavení Apache a mnoho dalších technických věcí. Pravda je, že Tě nikdo nevyhodí - proč taky, když solíš prachy, že? Ale stále si myslím, že tady na WZ je snaha problémy řešit. Na druhou stranu WZ žije jen z reklamy, takže člověk nemůže očekávat 100% flexibilní a bezchybnou službu. Abych pravdu řekl, tak od té doby, kdy mám doma pořádné připojení (asi 3 roky), jsem nezaznamenal výpadek delší než pár hodin. Je zde podpora všech běžně potřebných technologií, které jsou bezpečné. Je to Tvůj boj a můžeš si vybrat - platit a věřit, že to bude lepší, nebo neplatit a počítat s tím, že ne všechno bude super hifi.
To tohe:
Nezastávám zcela stejný názor, jako Ty. To, že se za službu neplatí, nedává právo ani WZ, ani zákazníkovi WZ, aby porušovali podmínky. Tím, že se tady uživatel zaregistroval, uzavřel přece s poskytovatelem smlouvu, jejíž plnění je oprávněn vyžadovat jak WZ, tak zákazník. Když si WZ hlídá dodržování podmínek zákazníkem, má zákazník právo si hlídat dodržovní podmínek WZ. Argument typu: ,,platit a věřit, že to bude lepší, nebo neplatit a počítat s tím, že ne všechno bude super hifi" je podle mě naprosto zcestný. Problémy se vyskytnou všude - ať na placeném hostingu nebo na neplaceném. Otázkou je, jak se k nim poskytovatel postaví. V každém případě bude jeho jednání zároveň jeho vizitkou - buď si uživatele odradí, a ti přejdou na jiný hosting, nebo napraví svou chybu a zákazníky si udrží.
Za sebe můžu říct, že jsem se službami WZ spokojen. Občasné výpadky mě téměř nijak neomezily - nejspíš tím, že některé dotčené služby nepoužívám.
Tomáši díky!
Už jsem si myslel že fora navštěvují jen budovatelé svého ega a patentu na rozum.
Nevím jestli k tomuto názoru mám ještě něco dodávat....
Autorovi (strelka.unas.cz) vzkazuji že je zásadní rozdíl v dostupnosti a spolehlivosti webu na platformě HTML to jest ten tvůj.
Tam kde používáš MYSQL to začíná jít brutálně dolu.
Viz dostupnost mých webů konce loňského roku a začátkem ledna kdy dosahovala (sledováno službou)na 70 % !Proto se dosud i když se to zlepšilo nedostala přes 90 %.
Nemluvě o tom že dostupnos nevypovídá nic o nedostupnosti databáze a FTP a tam je to taky drsný.

Jinak, nikdo tyto služby neposkytuje z lidumilství.
Je to o tom, že to poskytovatele živí a časem uživí (reklama)
Takže jít do role hlavně nekritizovat ať nám to nezruší je nesmyslná.
Jen kritika je cesta dopředu



Statistiky

30 dní
http://raduza.ic.cz/ HTTP (head) 28.1.2007 23:52:04
84,936%
Hudba.ic.cz HTTP (head) 28.1.2007 23:44:04
93,702%
http://hudba.wz.cz/ HTTP (head) 28.1.2007 21:56:30
85,333%
http://raduza.wz.cz/ HTTP (head) 28.1.2007 21:20:43
86,878%