SafeTP u vás - nejede

Už několik dní nejde port 353.
http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#3

"Časový limit spojení vypršel - offline."

Nepožádá to o login, o nic, prostě port 353 u vás nereaguje...

Děkuji.
Zkoušel(a?) jsi telnet?
ted jsem to zkousel:
telnet tonik.webz.cz 353 -> vysledek: pripojeni probehlo, server se ohlasil, pak jsem se odpojil
telnet nhklasterec.wz.cz 353 -> vysledek: pripojeni se nezdarilo, nelze navazat spojeni s hostitelem
zkus mozna jiny adresy, jestli je to pro celou domenu wz.cz nebo jen pro tvuj web...
Díky za info :-) Jiný než wz nemám, takže to nebylo zkusit jak.

Teď dokonce nejde u všech účtů wz ani FTP 21...

Maj to teda rozbitý :-)
nhklasterec.wz.cz: to je úplňě jedno. Vyzkoušet to můžeš na libovolném účtu, který existuje. Teď jsem to zkoušel (v 21:43) a můj výsledek:

nhklasterec.wz.cz: 21 Naslouchá
nhklasterec.wz.cz: 353 Bez odezvy
manual.wz.cz: 31 Naslouchá
manual.wz.cz: 353 Bez odezvy
tonik.webz.cz 21: Naslouchá
tonik.webz.cz 353: Naslouchá

Tudíž můj ortel: asi se zase někde něco podělalo, třeba si toho tady někdo všimne a dá to zase dokupy.

BTW: jsi paranoidní, nebo máš na webu nějaké tajné informace? Ona pravděpodobnost, že někdo bude odposlouchávat webzdarma je nulová :)
Od toho to tu ale je, aby se to využívalo, ne? :-)

Nebo snad na placenym hostingu budeš používat FTP místo SFTP, jenom proto, že si myslíš, že tvůj web nikoho nezajímá? Pak dočkej času... a to ne/příjemný překvapení třeba výmazu nebo ne/známý změny stránek jen tak ze "srandy" jednou přijde... :-)
Tom: kdybys pozorně pročítal ftp logy, jak tady každému radíme, tak by sis všimnul, že webzdarma už nějaký pátek podporuje tls.

Viz http://rada.borec.cz/zapisnik/tls-na-ftp-webzdarma

Nejde ani tak o odposlech webzdarma jako o odposlech toho konkrétního člověka. Co když má stejné heslo i někam jinam (mail, systém…)? Co když mu někdo (soused, sourozenec, ISP) bude manipulovat s účtem? A nezapomeň: to, že jsem paranoidní, jeste neznamená, že mě nesledují :-)
btw: pokud ma stejne heslo i jinam, pak vi, do jakeho rizika jde...