extra reklama zasahuje do RSS

Dobrý den,

Vždy když se generuje xml kód pomocí rss generátoru, přimíchá se do toho extra reklama (ta výměnou za 100MiB prostoru) a pak je celý kód samozřejmě nefunkční:

<?php echo '<?xml version="1.0" encoding="'.get_settings('blog_charset').'"?'.'>'; ?>
<!-- generator="wordpress/<?php echo $wp_version ?>" -->
<rss version="0.92">
<channel>
<title><?php bloginfo_rss('name') ?></title>
<link><?php bloginfo_rss('url') ?></link>
<description><?php bloginfo_rss('description') ?></description>
<lastBuildDate><?php echo mysql2date('D, d M Y H:i:s +0000', get_lastpostmodified('GMT'), false); ?></lastBuildDate>
<docs>http://backend.userland.com/rss092</docs>
<language><?php echo get_option('rss_language'); ?></language>
<?php do_action('rss_head'); ?>

<?php $items_count = 0; if ($posts) { foreach ($posts as $post) { start_wp(); ?>
<item>
<title><?php the_title_rss() ?></title>
<?php if (get_settings('rss_use_excerpt')) { ?>
<description><![CDATA[<?php the_excerpt_rss() ?>]]></description>
<?php } else { // use content ?>
<description><?php the_content_rss('', 0, '', get_settings('rss_excerpt_length')) ?></description>
<?php } ?>
<link><?php permalink_single_rss() ?></link>
<?php do_action('rss_item'); ?>
</item>
<?php $items_count++; if (($items_count == get_settings('posts_per_rss')) && empty($m)) { break; } } } ?>
</channel>
</rss>


nevíte někdo prosím, jak to napravit?
A která že to má být? Ta nahoře, nebo tak dole? Tu dole můžeš jednoduše "useknout" pomocí EXITu.
ten modrý proužek nahoře
Jo aha ... lišta. Já jen že jsem na indexu žádnou neviděl (blokuju reklamu ;)
Takže: vkládání reklamního proužku budeš muset nějak podmínit. Zkus něco jako:
if(!isset($_GET['feed'])) {
echo 'WZ lišta';
}
myslim si, ze tady pomuze jen zasah ze strany adminu, protoze prouzek se, pokud se nemylim, nevklada do kodu, ale do odeslane stranky... aby nesel obejit
jj, tak.
aspon by to nemuseli cpat do toho XML, kdyz vidi ze je to XML

nevim no ...
>> leviathan: no to je základní problém redakčních systémů: nikdy nenastavovat reklamu na všech stránkách dole: nacpe se ti všude. tvoje rss totiž není xml soubor, ale php soubor, který to xml generuje, a robot ti tam tu reklamu samozřejmě nacpe. já mám rss.xml (pravda, že ho musím upravovat ručně, ale reklamu tam fakt nemám.
PS: dobrej nick =o)
<HTML>2Mike: on ale nemá problém s bannerem, ale s lištou ;-)

2leviathan: tuším se tohle už někde řešilo, ale nevím, jestli se došlo k nějakému řešení (jinému než si nechat lištu vypnout). Zkus Hledat.</HTML>