prosím pomozte

www.cukrovi.kvalitne.cz ( o tyto stránky se jedná)

Dobrý den, od včerejška se něco děje s mými stránkami. Včera dopoledne jsem je normálně upravovala, připojovala se přes ftp. Pak najednou zničeho nic mi nešlo se připojit a píše to celou dobu toto:

220 ftp server ready
USER cukrovi.kvalitne.cz
331 Password required for cukrovi.kvalitne.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
Retry: Wait 2 sec
QUIT
www.cukrovi.kvalitne.cz=195.122.194.233

Na nic jsem v nastavení nesahala. A navíc se vůbec nemůžu připojit ani sem jako cukroví, proto jsem zvolila jiné připojení. (pořád mi to píše, že heslo neexistuje, když vím na 100% že existuje). Máme ještě 2 stránky a ty normálně přes FTP fungují.

Navíc jsem zjistila, že mi zmizela hlavní stránka - úvod a skočí mi to hned do novinek. Na horní liště mi to píše bílou barvou ANUBIS- nevím kde se to tam vzalo.

Včera mi přišel e-mail od WZ že pokud stránky používám, tak mám kliknout na přiložený odkaz a tím to potvrdit, pokud tak neučiním, tak budou smazány-prý je to kvůli čištění nepoužívaných stránek.Tak jsem klikla.

Co jsem udělala špatně- myslím, že reklamu mám snad dobře, nevím co s tím,poraďte, pomozte. Děkuji.Helena
<HTML>Co vyplňuješ jako hostitele (server)? Správně je to cukrovi.kvalitne.cz.

>>Včera mi přišel e-mail od WZ
Můžeš ten mejl přeposlat na master@webzdarma.cz?</HTML>
Thalia:

bohužel jsem to hned vyhodila, teď mě to mrzí - už to v poště nemám.
Hostitele jsem měla www.cukrovi.kvalitne.cz a teď jsem to zkusila s cukrovi.kvalitne.cz a píše to toto a zase nic.

1:QUIT
1:Retry: Wait 5 sec
1:cukrovi.kvalitne.cz=195.122.194.233
1:220 ftp server ready
1:USER cukrovi.kvalitne.cz
1:331 Password required for cukrovi.kvalitne.cz.
1:PASS *
1:530 Login incorrect.

Chybí mi tam úvodní stránka, kde mají být data, kdy jsem co přidala, místo toho tam jsou recepty-novinky.
Vidim tam:
www.cukrovi.kvalitne.cz=195.122.194.233
Coz je spatne. Musi tam byt jen "cukrovi.kvalitne.cz" bez to www.

>>Včera mi přišel e-mail od WZ
To co rikas, mi pripada podezrele. Posli to, jak rikala Thalia. Pokud si myslim, ze si myslim, tak jsi se stala obeti podvodu (phishing). Pokud jsi zadala jmeno a heslo z toho odkazu, tak podvodnici toho vyuzili a zrejme uz zmenili heslo.
Tomík:

nic jsem tam nezadávala, nic nepsala. Jen jsem klikla. Fakt jsem teď naštvaná, že jsem to hned vyhodila.
já se tedy připojím i když zadám hostitele www.ds.mysteria.cz.Jde se přihlásit k administraci účtu?
K mým dalším dvěma stránkám se připojuji, i když mám hostitele psaného s www. Jde to bez problémů.
Jde se přihlásit k administraci účtu? Ta, kde to nejde pomocí FTP?
Když se klikne na ten nápis, co se mi tam objevil ani nevím jak, tak se otevře okno pošty s touto adresou:

A.N.U.B.I.S@dodgeit.com
nabízí se jednoduché řešení - napsal to tam někdo, kdo zná tvoje heslo a nebo se nějak jinak dostal k tvému účtu.Ptám se potřetí, jde se přihlásit k administraci účtu?
DS:
Do administrace se můžu přihlásit přes FTP ke svým dalším dvěma webům.Ty jdou normálně.
Na web cukrovi.kvalitne.cz se přes ftp nedostanu.
Sem na WZ se do administrace nedostanu - prý je neplatné heslo, když vím, že je platné.(nebo alespoň minule bylo)
Tak asi jediné,co zbývá je napsat Anubisovi, třeba jen žertuje
pokud máš stejná hesla i k zbývajícím webům tak by je to chtělo změnit
Tak co s tím mám dělat teď? Mám si tady při přihlašování změnit heslo?
Tak jsem si zadala „zapomněli jste nové heslo",ale na adresu mi nic nepřišlo.
Včera večer jsem to zkusila taky a přišlo mi toto:

Pokud si přejete nastavit nové heslo, pokračujte na adrese
a href="http://wz.cz/posliheslo.html?code=98af0bcb9012ef52108044761ad38d30" target="_blank">http://wz.cz/posliheslo.html?code=98af0bcb9012ef52108044761ad38d30

S pozdravem
WebZdarma.cz

Ale jak pokračujte... ? Odkaz to není. Co s tím mám dělat? Po vložení do wwww okna mi to psalo neplatný kód.

Může mi prosím někdo poradit? Mám napsat adminům? Zadala bych i jinou e-mailovou adresu, protože na té, na kterou mi to včera přišlo jsem si musela taky změnit heslo, nemohla jsem se do ní dostat.

Stále se nemohu nikam připojit.
Každopádně by bylo vhodné mít u každého účtu jiné heslo a hlavně ignorovat podobné e-maily, ale to určitě již víš sama. Pokud máš na disku zálohy tak začni s recepty znovu, bylo by škoda kdyby tě to otrávilo.Zkus také napsat e-mail na podpora@webzdarma.cz, třeba se stane zázrak...
když si zadáš žádost o vygenerování nového hesla tak v e-mailu přide už odkaz na stránku, na který by mělo stačit kliknout
odkaz do prohlížeče by měl být jen:
http://wz.cz/posliheslo.html?code=98af0bcb9012ef52108044761ad38d30
ale píšou tam, že když se to nepovede tak, že se to má zkoušet znovu
zpráva:
Neplatný kód! Zkontrolujte prosím zadanou adresu, případně zažádejte o zaslání hesla ještě jednou.

se objevila při druhém pokuse změnit heslo
Ano, přesně to se mi ukázalo, tak jsem zažádala znovu o zaslání hesla,ale už je to skoro dvě hodiny a nic-před tím to přišlo za 5 minut.Už píšu adminům, snad mi pomůžou, nebo z toho budu na prášky.

ds:děkuji
Tak už mi vše funguje, admini pomohli, mám nové heslo. Od neděle prý zaznamenali několik takových pokusů o podvod a u mně byli hold úspěšní.
Mějte se hezky, už jsem klidná, příště na nic neklikám. Helena
Ahoj, tak mi ty stránky napadl hacker. Na jednom fóru mi nechal vzkaz, že se rád vrátí. Včera jsem si opět musela měnit heslo, protože jsem se opět nemohla přihlásit. Je tady někdo, kdo by poradil, co v takovém případě dělat, aby se mi tam nemohl dostat? Děkuji, hezký den.
Změnit heslo
Nové heslo musí být "silné"; tedy nic, co jde jednoduše odhalit ve spojení s tebou, webem, ... (nejlépe case sensitive náhodnou kombinaci písmen a čísel ; délka aspoň 8 zanků)
Nikomu heslo neříkat
Pokud sdílíš PC s více lidmi, neukládat heslo do PC, zapamatovat, nebo napsat někam, kde ti ho nenajdou (pod lampou bývá největší tma!)
Používat TSL
Pokud máš na webu administraci, tak tu taky zabezpečit.
Hela v DB neukládat v binární podobě
Nedráždit hackery ;)
víc mě už nenapadá ... =)
Heslo mám vygenerované od WZ, počítač používám jen já a doma (děti taky,ale od těch nic nehrozí).Zrovna včera odpoledne jsem musela heslo měnit, přesto se tam večer dostal a nechal svoje jméno.

Nevím co je TSL
Jak mám na webu zabezpečit administraci?

Omlouvám za pro vás možná přihlouplé otázky.