Správce souborů

Ahoj chtěl bych se jen zeptat jestli bude někdy nový správce souborů, protože tohle mě nebaví. Když nahraju 1 nebo 2 věci tak to spadne a musím se znovu přihlásit. Já vím řeknete mi skus použít FTP, ale to nejde máme to zablokovaný poskytovatem internetu. Moc bych byl rád, kdyby jste mi to řekli. Děkuji
Poskytovatelé internetu porty pro FTP neblokují, protože vyspělejší servery už nabízejí své soubory ke stažení jen prostřednictvím FPT, čímž šetří provoz na portu 80. Pokud ti to provider blokuje, tak mu napiš email, ať to povolí, nebo přejdi k jinému poskytovateli, protože tenhle bude dost pochybnej.

Já bych to spíš než na problém s poskytovatelem viděl na problém s chutí zkusit něco "nového"...
Měla jsem tejný problém. Boj to byl dlouhý, nejdřív to padalo tady na wz.cz přes ftp, pak jsem zkoušela připojení přes Total Com., to mi nešlo a pořád to psalo Login incorrect bla bla bla..., další pokus byl přes webový prohlížeč a jako adresa zadáno ftp://..., to chtělo pořád jen heslo heslo heslo a to bych mohla odklikávat celý den, poslední pokus byl přes Tento počítač, do řádku opět zadáno ftp://... ednou to šlo pěkně a pak už jen heslo heslo heslo... :-D
Ale jelikož aktualizace stránek je pro nás podsatná, boj byl nakonec úspěšný - podařilo se přes FTP v Total. Com.
Zkus to, třeba to vyjde :-)
Já mám zadáno
Relace: loztrebic.wz.cz
Hostitel: loztrebic.wz.cz
Jméno uživatel: loztrebic.wz.cz
Heslo: * (no heslo, to je jasný :-D
Zaškrtnuto Použít pasivní režim přenosu a Uchovat obsah všech zobrazených adresářů.
Pak už jen Připojit... a buď a nebo :-)
Takhle už jsem to zadávalo několikrát předtím a nešlo to, no a dnes se to konečně podařilo :-) Držím palce, vím že to dokáže otrávit.
Zkus si na tu chvíli, co se připojuješ, vypnout firewall. Já nadával jako starý cikán, než jsem si přečetl celkou diskuzi k tématu :D
Psal jsem jim e-mail ale nereagovali no a jinej poskytovatel neni možný já bydlím v zapadákově a tam je jediný možný on (pak ještě mobil a pevná kterou jsme zrušili) koukal jsem na jejich web www.inco.cz a tam to aktualizovali 07/17/2005 20:09:26 tak to je už docela dlouho a pak jsem koukal proč nanám to nejde a v papírech co nam dali je napsáno že to funguje (pak malinkýma písmenkama od 3 do 4 hodin ráno) Nejsem blbej abych byl vzhurů takhle v noci když mám školu a o víkendu to nejde vůbec.