galerie fotografii

umístil jsem na stránky fotogalerii udělanou v zoner photostudio -jako HTML galerii-ale po nahrání na server mi stále hlasí 404 -soubor nenalezen.index tam mám a všechny fota jsou tam také nahrané

děkuji za radu
Soubor index.htm tam máš, to ano, ale je to jen "FRAMESET" odkazující do rámů soubory: list.htm a ipage00001.htm a ty už na správných místech nemáš. Měly by bít ve stejném adresáři jako index.htm, pak to bude fungovat.
Takže se omlouvám, list.htm a ipage00001.htm tam jsou, ale nevím proč se špatně zobrazují. Problém je z obrázky, ty nemůžu najít. Máš je ve stejném adresáři jako index.htm?
Stáhnul jsem si celý tvůj web. Kecáš. Fotky tam vůbec nemáš! Máš tam jen obrázkové soubory z náhledy (začínají na tn) a ty jsou ještě ve špatném formátu (ač s příponou .jpg), takže je ani žádný grafický program nebere. Všechno znova.
Ještě jednou, jsou tam i ty obrázky, ale platí u nich totéž, co u náhledů - špatný grafický formát. mají jen nějakých 800kb a to je na fotku žalostně málo.
No to ale udělal ten Zoner ,když jsem dal vytvořit Webgalerii.Takže co mám udélat díky
nedělej si problémy se složitym zonerem,ale zkus web album generator je to free a stáhneš ho na http://www.ornj.net/.
S pozdravem SiBi