Jak umístit stránky

Jsem absolutní laik a vůbec nevím, jak vložit stránky na server. Vytvořené je už mám. Prosím, poraďte mi!
<HTML>Nejlépe pomocí <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34">FTP</a>.</HTML>
Děkuju za odpověď, ale bohužel z toho vůbec nejsem moudrá... Nevím jak, včera jsem to přes ftp zkoušela (commander), ale nezdařilo se, asi dělám něco špatně...
<HTML>Tak nám řekni, co přesně děláš, jak vyplňuješ údaje pro připojení a jakou to případně pak píše chybu.</HTML>
Už se mi povedlo je tam nahrát, ale mám tam odkazy a ty se mi tam nenahrály, mám tam tu základní stranu index.htm, a zkopirovala jsem tam jeste dalsi dve strany, na které tam odkazuji, ale nefunguje to. A kdyz to zkousim v nahledu, tak to normalne funguje.
<HTML><A HREF="maminky prace.htm#file:///C:/Documents and Settings/moje/Dokumenty/danielky web/maminky prace.htm">Maminky
práce</A><br>
<A HREF="uspávání.htm">Jak mě uspáváte</A><br>

Soubor maminky prace.htm tam zřejmě je, ten odkaz mi funguje, uspávání.htm se mi nezobrazí. V názvech souborů bys neměla používat diakritiku, mezery a velká písmena. Přejmenuj soubory a uprav to ve zdrojovém kódu, např.

<A HREF="maminky_prace.htm">Maminky práce</A><br>
<A HREF="uspavani.htm">Jak mě uspáváte</A></HTML>
pořád nic :-(
<HTML>A udělala jsi změny i v kódu? Žádné totiž nevidím. Děláš to v open office, tak zkus ty odkazy udělat znovu, aby se tam použily nové názvy souborů.</HTML>
hurááá. moc děkuju.