reklama

Nedaří se mi zobrazit reklamní proužek. Mám hlavní stránku s názvem "index.html" je to stránka s rámy. Na ní "topFrame" má název "logo.html", v něm by se měl zobrazit reklamní proužek - alespoň tak si to představuji, protože se zobrazuje stále.
Při nastavování jsem omylem zadal změtšení kapacity na 150 MB a zobrazila se mi zpráva, že do 1 hodiny dojde k nevratné změně a reklama bude vkládána na každou stránku. O tohle zrovna nastojím, ale ani tahle reklama se nezobrazuje. Můžete mi pomoci?
<HTML>V Nastavení reklamy máš v relativní cestě zadáno logo.html? Zkus nahrát index.html a logo.html znovu.
Jinak ta lišta se vloží jako nový rám nahoru, mělo by to být bez problémů.</HTML>
Udělal jsem to, a místo reklamy se zobrazuje "prázdná" stránka s odkazem "stránku nelze zobrazit
<HTML>Koukla jsem do index.html i do logo.html.
index.html - je v něm vložená reklama. Určitě máš v té Relativní cestě napsáno logo.html?
logo.html - je v něm značka <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, ale na nesprávném místě v head. Ta značka přijde za tag <body>, který tam mimochodem nevidím.
Takže uprav nastavení reklamy, vyjmi kód reklamy z indexu a vlož ho do logo.html za tag <body>. Index nahrej znovu bez reklamy.</HTML>
Díky vše je už OK