Registracia

da sa nejako okrem scriptov a php dt na stranku aby sa ludia mohli regnut bo ja php a ani scripty moc neovladam aj som skusal vela stranok ale proste tomu nechapem a ked na niektorych su aj prikladi tak to tak spravim a nic mozete mi nejako poradit
Co má tohle s společného s Podporou?
"bo ja php a ani scripty moc neovladam aj som skusal vela stranok ale proste tomu nechapem"
Říct mamince, aby ti koupila nějaký chytlavý čtení o PHP?
co furt domna pi..jes robis tu zo seba nejake velke bossa skoro vkazdej sekci si ti ako pipas ale nikdy neporadis nikdo o tvoje hundrane nestoji tak sa staraj do seva ti nula
a ked uz ide oto co mam sspolocne toto
Co má tohle s společného s Podporou?
"bo ja php a ani scripty moc neovladam aj som skusal vela stranok ale proste tomu nechapem"
Říct mamince, aby ti koupila nějaký chytlavý čtení o PHP?


hmm ked mislis tak to tu nepatri ael nepatri tu ani tvoje pi....povanie ttu patria odpovede a rady
"da sa nejako okrem scriptov a php dt na stranku aby sa ludia mohli regnut"

NE, tudíž není dál co řešit, co? Jediná cesta na WZ je opravdu PHP a tudíž nějaká literatura určitě nebude k zahození...
Zaxman: ale tak se hned nerozčiluj, nebo si uženeš selhání kůže ;)
Což o to, já si rejpnu rád, ale v podstatě mám pravdu (což mi zbi potvrzuje): pokud neovládáš PHP v takové míře, aby jsi byl schopen napsat si registraci sám a pokud nechápeš ani příklady, co jsi našel na internetu, tak jediným řešením je koupit nějakou literaturu zabývající se PHP a holt to nastudovat.
Nebo jak si to představuješ? Že to někdo napíše za tebe?


"ale nikdy neporadis" to je mi novinka, takže jsem ti neporadil ani s tvými odkazy? Víš co, já dávám takový rady, že člověk nesmí být ješitnej a musí nad nimi trošku zauvažovat (projevit tím svou snahu).
ved ok ale tak staci napisat nnie neda sa to a skus si to preictat este raz registracia v php az taka tazka neni a hotovo nemusia tak byř te komentare a za te nadavky rupli mi nervy