nejde to smazat

má dva stejné soubory , které se liší několika úpravami, ale ten starý mi nejde smazat a na pořád se objevuje na stránkách
<HTML>No jestli to chápu správně, tak http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=32049&t=32049.</HTML>
jak to myslíš?kde mám zmáčknout F5?a prčo to nejde smazat?
<HTML>Musíš to líp vysvětlit. Nahráls novou stránku a přesto na webu vidíš stále tu starou? Tak tu stránku načti pomocí kombinace kláves CTRL+F5 (tím se načte rovnou ze serveru a ne z paměti tvého prohlížeče).
Jestli jde o jiný problém, tak ho popiš líp.
BTW být tebou bych dala pryč tu úvodní stránku s bannerem a banner přesunula na 1strana.htm. Takováto úvodní strana nesplňuje podmínky zobrazování banneru.</HTML>
mám soubor , který se jmenuje podmínky přijetí,mám mezí ostatními,na stránkách se objevuje takže je vše v pořádku,ten samí soubor jsem nyní upravil a nahrál jsem tento nový soubor na stránky a chtělk smazat ten starý,dám smazat a nic se nestane tak teda dám Ctrl+F5 a nic se nestane pořád tam je a na stránkách se také pořád objevuje
"ten samí soubor jsem nyní upravil a nahrál jsem tento nový soubor na stránky a chtělk smazat ten starý"

Pokud jsi ten původní upravil a nahrál zpět, tak se logicky přepsal novou verzí a tudíž tam nemůže být dvakrát?!
Přes co to kopíruješ, "Správce souborů", nebo FTP?

Zkus nepoužívat diakritiku, interpunkci, velká písmena, mezery, ... a potom to možná půjde.
přes správce souborů
"přes správce souborů" aha ... tak to kdo ví, co se kde posralo ;)
Zkus to přes FTP a v názvech souborů radši používej pouze a-z , 0-9 , - , _
dík už jsem to nějak rozjel
a ještě nevíš jak se ve front pagu pohybuje libovolně s obrázkem jako by byl za textem?
"front pagu" v čem? Co to je? To ještě někdo používá? Ale v PSPadu bych zkusil CSS vlastnost backgorund