Problem s reklamou WZ

Na mych strankach www.forum.czweb.org se nezobrazuje reklama WZ. Cim to je? Co mam delat? Diky za radu
btw.: rady z FAQ sem vyuzil ale nepomohly...
<!--WZ-REKLAMA-1.0--> se pise do body, ne do head
ok dik
tak stejne se ta reklama furt nezobrazuje :-(
Ty jsi ten kód vložil přes "Správce"? Jestli jo, tak se ani nedivim ;)
Zkus ten index nahrát přes FTP a potom by to mohlo fungovat ;)

BTW: pokud budeš mít tu reklamu v tvém index.html, tak budeš porušovat podmínky zobrazování reklamy
Vzdy soubory vkladam pres FTP a udelal jsem to tak i ted.
Vim jaky jsou podminky, ale kdyz jsem psal na email podpory jak to mam jinak resit, zadna odpoved neprisla.
Mám stejný problém s reklamou. Ať to nahrávám s <!--WZ-REKLAMA-1.0--> , <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> nebo bez, tak se reklama nezobrazuje. A to mi předtím fungovala bez problémů. Sice jsem Ti nepomohl, ale alespoň vidíš, že nejsi sám.
Taky mám stejný problém, reklama se mi nezobrazuje na stránkách již od listopadu. A to každý den nahraju soubor, ve kterém se má reklama zobrazit, několikrát. Několikrát přes ftp, několikrát přes web.
Sem do fóra jsem psal několikrát, leč bez úspěchu.
Teď zkusím napsat na podporu.
Mě osobně nevadí, že se mi tam reklama nezobrazuje, nicméně by to mělo vadit Webzdarma. Proto se divím, že se to nijak neřeší (nebo řeší, ale nedávají nám o tom vědět).
Pevně věřím, že mi stránky nesmažou, neboť chyba není u mě.
super chlapi, aspon ze ste to sem napsali...
me jednou uz zrusili stranky... jakoby prvni varovani... pac sem tam mel jenom samotny php forum nainstalovany a nemel sem tam reklamu.. tak sem tam udelal jakousi uvodni stranku, ale prave se mi tam tedka nezobrazuje, tak doufam ze po tech 6 tydnech mi to nesmazou uplne... ale pokud tu kolega Tomáš Niessner pise, ze uz mu to nejde od listopadu, tak to je dyl nez 6 tydnu, tak treba to je naka chyba na strane WZ, ale oni na to mozna neprijdou... taky se chystam napsat na podporu, ikdyz nejakou odpoved moc necekam..
zdravim lidi mam problm s reklamou udelal jsem vse co tam je napsane mam nastavene na vsech strankach dole ale reklama tam neni dokonce jsem znovu nahral stranky nevite co s tim?
"nevite co s tim?" víme.
janinka11: reklamu mas vlozenou na kazde strance dole (= na konci zdrojovyho kodu). ze ji kvuli absolutnimu pozicovani mas schovanou za tim obrazkem headerjan.png, to je druha vec. nez se zeptas, co s tim, tak si prohledej forum, odpoved je tady nejmin desetkrat. ja ti to uz znova psat nebudu.
no já mám zase problém, že se mi tam ta reklama zobrazuje.. :-/ .. jsem si nekdy zazadala abych tam mela jenom ten reklamni prouzek a ted se mi tam zacala v indexu zobrazovat i ta reklama :( .. co je s tím?
zdravím všechny mám jen dotaz nevíte jestli tam musí být proužek i reklama nebostačí jen proužek?jinak mě se rekllama zobrazuje bez problému.Dík za odpověď.
<HTML>Ano, lze mít i variantu pouze s proužkem (a prostorem 100MB), ale tu musí moderátor mks na žádost nejdřív nastavit (nelze ji zvolit v nastavení reklamy). V sekci Webzdarma je pro tyto žádosti založeno <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=29986&t=29986">téma</a>.</HTML>
Problém s NEzobrazováním reklamy:
Občas se reklama nevloží: takže jakmile Vám robot jednou reklamu na stránky vloží, udělejte si její zálohu. ID je unikátní pro každý web, tzn zkopírování reklamy z jiného webu nepomůže.

Problém se Zobrazováním reklamy:
Vypadá to na problém více uživatelů. Robot pravděpodobně vkládá reklamu i na weby, kde je vypnutá. Já bych zkusil několikrát uploadnout index (alespoň 10x - 20x), a sledoval, jestli se tam pokaždé vloží. Pokud ano, pak bych to řešil zde, nebo e-mailem na podporu.

>> Goodfriend: Vím o jednom řešení, ale sem to psát nechci. Napiš mi do guestbooku ;-)
Se zobrazováním reklamy nemám problém, vždy sama naběhne, tak kam je určeno. Ale v poslední době mám pocit, že za její konec do zdrojáku naběhlo cosi podezřelého co tak již asi nemá být.

Obvykle reklama končí tímto:

<!--WZ-REKLAMA-1.0IK--></BODY>


Nyní se objevil ještě tento script:

<script language="JavaScript">
<!--
var SymRealOnLoad;
var SymRealOnUnload;

function SymOnUnload()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymRealOnUnload != null)
SymRealOnUnload();
}

function SymOnLoad()
{
if(SymRealOnLoad != null)
SymRealOnLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymRealOnUnload = window.onunload;
window.onunload = SymOnUnload;
}

SymRealOnLoad = window.onload;
window.onload = SymOnLoad;

//-->
</script>

Nerozumím tomu co to je? Je to tak v pořádku? nebo to můžu smazat?
<HTML>2Navi: máš konkrétní stránku, kde to je? Pokud já vím, tak k wz reklamě tohle nepatří.</HTML>
Navi: já v Tvém kódu vidím hlavně tohle:
http://store.djchemo.wz.cz/zlej-kod.png
což je imho celkem zbytečné. Znovu nahrej index...
Díky všem, postupně to přeinstaluju. Mám to na všech starších stránkách
www.gotikglas.wz.cz
a souvisejících. Na nových se to zatím neobjevilo.
Také mám problém s vkládáním reklamy na stránkách http://vrasna.nazory.cz
V administraci jsem si nastavil zobrazení reklamy na stránce index.html nahoře. index.html jsem nahrál už několikrát, a pořád tam ta reklama není.
Soubor jsem nahrával jak přes FTP tak přes správce souborů. V souboru
jsem i označil místo kam se má reklama vložit pomocí <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
a pořád nic.
<HTML>2lukas: nezbývá, než zkoušet index nahrávat znovu, nastaveno to máš správně. Robot občas zlobí.</HTML>
Ano, :-) občas. U mě zlobí už nějaký měsíc. :-( Nahrávám a mažu do zblbnutí.
Mám problém s reklamou jako většina lidí tady. Rad už tady bylo napsáno až až, já chci jen informaci. Může to, že na mých stránkách (ne mou vinou) není reklama, způsobit, že budou smazány?