dotaz na nekoho kompetentniho:)

Ahoj, mam problem s mejma strankama, je mi jasny ze mi nejde nahravat kvuli tomu ze je tam nekolikrat nasobne prekrocena velikost webu, je to ale tim ze mi webzdarma, za coz mu dekuji, presunul vsechny fotky ktery sem mel ruzne roztahany po uctech na jeden ucet. Tim tam vzniklo nekolikanasobny preplneni, ktere bylo tolerovano nejaky cas, ted ovsem nemuzu ani nahrat index, muzu prosim radu?:) Dik
WZ nema pravo manipulovat s obsahem svych klientu bez predchoziho povoleni. Takze mi pripada blbost, aby ti presunuli vsechny fotky z nekolika uctu do jednoho, aniz bys o tom vedel. Navic je tu nekolik protichudnych argumentu. Za prve "fotky ktery sem mel ruzne roztahany po uctech" jde o porusovani podminek - spojovani uctu za ucelem ziskat vetsi misto. Misto, aby se starali o spojeni do jednoho, tak ucty radeji zrusi. Za druhe WZ by nikdy zamerne neprekracovala povolenou kapacitu uctu, protoze jde taktez o poruseni podminek - neprekracovat povolenou kvotu.

Pokud jsi vsak jisty, ze za to WZ muze, tak radeji napis na podporu a ne zde. Tady se admin moc nevyskytuje. Jsou tu sice moderatori, ale ti jsou pouze pomocnici.
j vim ze je to porusovani, taky me to prekvapilo ze mi to bylo presunuty, ale zaroven sem byl potesen no:) na podporu sem psal, nikdo nereaguje:(
<HTML>Na tvém webu zřejmě není index, takže nevím, kolik vlastně máš přiděleno prostoru. Pokud máš jen 50MB, tak si můžeš zapnout 150MB prostor. Pokud už 150MB máš, tak holt budeš muset z webu nějaký fotky (či něco jiného) dát pryč, dokud se nedostaneš pod 150MB. Pak budeš moct zase nahrávat.
Ze by wz sám něco přesouval si nemyslím, natož aby ještě nejdřív hledali, kde všude svoje fotky máš. Na tu podporu psals kdy? Odpověď čekej spíš během několika dnů než hned ten den.
BTW kolik máš tedy podle logu ftp zabraného místa?</HTML>
to Thaila: je tam 344% zaplneno:) mam to na 150, tznm : 529296 KB, to mi uz verite ze sem si to tam nenahral sam ne?:)
<HTML>2mex: klidně jsi to tam mohl nahrát sám, ještě donedávna správce nekontroloval obsazený prostor, takže bylo možné kvótu přesáhnout (a že ji tak přesáhlo spoustu lidí, i několikanásobně). Imho ti nezbývá než umazat.</HTML>
koukam ze je tady tezky nekomu neco vysvetlit a presvedcit ho o necem:)
<HTML>No o tom, že ti wz samo od sebe přesouvalo fotky, mě asi nepřesvědčiš :-)

>>muzu prosim radu?
Chtěl jsi radu, tak jsme ti poradili smazat tolik dat, abys nepřesahoval přidělený prostor. Jakou jinou radu bys chtěl?</HTML>
to Thalia: proste to tak bylo, ja za to nemuzu, ani si nedokazu predstavit jak bych kopiroval 500 MB pres FTP ktery kazdou minutu pada:) mohl bych teda vedet do kdy sem to mel zkopirovat? dokdy nebylo to omezeni?