nezobrazuje se reklama

Na svých stránkách zde používám WordPress a ten umí RSS. RSS ale nefunguje v případě, že máte reklamu nahoře na index.php. V pořádku - překlapnul jsem ji, aby se zobrazovala dole. Po chvíli pátrání, proč se dole nezobrazuje (místo nahoře jak bylo původně) jsem zjistil, že platí pouze pro "nově nahrávané soubory". Tak jsem tu reklamu ze stránek smazal doufajíc, že systém se bude k tomu souboru chovat jako k nově nahrávanýmu. Dost blbost. Teďka se reklama nezobrazuje už nikde - ani tam kde byla. Můžete mi prosím pomoct? Díky
pokud pouzivas wordpress, musis reklamu vkladat do jednoho souboru nahoru, jinak ji tam budes mit vickrat na kazde strance. nejlepsi je, kdyz ji budes vkladat do souboru, ktery tvori paticku webu, reklama se ti tak bude zobrazovat na kazde strance dole.
Taky používám wordpress, a tento problém už sem vyřešil. Nastavil sem si zobrazovat reklamu na úvodní stránce nahoře, a v administraci žaškrtnul, že používám rámy. Pak stačí vyplnit relativní cestu k souboru, kam chceš aby se ti reklama vkládala. Tam se zadal adresu header.php
Všechno funguje, tak jak má :o)

http://mike.webzdarma.cz
Wordpress?Co to je? :(
<HTML>Redakční systém, víc hledej v gůglu.</HTML>